Γεια σας θα ηθελα μερικες πληροφοριες για τα μποξερ


George kwn

New Member
28 Φεβρουαρίου 2021
3
0
19
Με την οικογενεια μου σε λιγους μηνες θα αποκτησουμε ενα κουταβι. Εχουμε καταληξει αναμεσα σε 2 φυλες σκυλων εκ των οποίων η μια ειναι τα boxer. Θα ηθελα να μου πειτε αν σας ειναι ευκολο πως ειναι η ζωη με αυτα τα σκυλια ως προς τις βολτες και γενικα ως προς την ζωη με αυτα(παιχνιδια, συνήθειες κλπ). Σας ευχαριστω για τον χρονο σας
 


TheBestBoi

Well-Known Member
23 Μαϊου 2020
809
920
27
Καλησπερα, εαν και εφοσων παρεις κουταβι απο εκτροφεα και οχι πετσοπ/παππυμιλαδες, τοτε ο εκτροφεας θα σου απαντησει την καθε σου ερωτηση. αυτος θα ξερει σιγουρα καλυτερα απο ολους, καθως ερχεται καθημερινα σε επαφη με πολλα σκυλια αυτης της φυλης.
 


George kwn

New Member
28 Φεβρουαρίου 2021
3
0
19
Καλησπερα, εαν και εφοσων παρεις κουταβι απο εκτροφεα και οχι πετσοπ/παππυμιλαδες, τοτε ο εκτροφεας θα σου απαντησει την καθε σου ερωτηση. αυτος θα ξερει σιγουρα καλυτερα απο ολους, καθως ερχεται καθημερινα σε επαφη με πολλα σκυλια αυτης της φυλης.
Απο εκτροφεα θα παρουμε το κουταβι καθως μας εχει πει ήδη καποιες πληροφοριες απλως θεώρησα πιο σωστο να εχω καποιες πληροφοριες και απο ιδιώτες περα απο εκτροφεις.
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Καλησπερα,
Πριν την αποκτηση του καλο θα ηταν ενημερωθεις για τα προβληματα υγειας που εχει η φυλη που σ ενδιαφερει (και τα μποξερ απ τα λιγα που ξερω ειναι απο τις φυλες που ταλαιπωρουνται απο αρκετα θεματα) και να ρωτησεις τον εκτροφεα για το ιστορικο των γονιων του κουταβιου και τι εξετασεις εχουν κανει.
 


George kwn

New Member
28 Φεβρουαρίου 2021
3
0
19
Να σας πω την αληθεια κατοπιν ερευνας καταληξαμε στα μποξερ και στα λαμπραντορ. Εχω διαβασει πωσ και οι 2 φυλεσ ειναι αρκετα ενεργητικες . Ωστοσο θα ηθελα να μαθω πιο πολυ για τα μποξερ καθωσ ειναι αγαπημενη φυλη για εμενα. Θα ηθελα να μάθω περισσοτερα για τις συνηθειεσ τους, βολτες, το τι τουσ αρεσουν κλπ). Εννοειται οτι σε οτι φυλη και αν καταληξω θα εχει τα απαραιτητα χαρτια απο εξετασεισ προκειμενου να προληφθουν προβλημτα υγειασ που μεταδιδονται απο γενια σε γενια
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.592
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3