Γερμανικος ποιμενικος Ο Εκτορας


piterakos

Well-Known Member
1 Ιανουαρίου 2013
82
0
Κερατσίνι
Καλησπέρα παιδιά,
Ένα φιλαράκι πήρε ένα γερμανικό ποιμενικό και αντιμετωπίζει ένα πρόβλημα αυτές τις μέρες.
Μπορείτε σας παρακαλώ οι ιδιοκτήτες Γ.Π να μας πουν αν είναι φισιολογικό το περπάτημα ενος Γ.Π 4 μηνών στο παρακάτω βιντεακι?

https://www.facebook.com/photo.php?v=502471216501471&set=p.502471216501471&type=2&theater
 










Beyond Wonderland

Well-Known Member
6 Μαϊου 2013
1.108
1.753
Πες τον φιλο σου αν θελεις(και αν θελει :p ) να κανει δημοσιο το βιντεο για 1-2 μερες,μηπως μπορεσει και σε βοηθησει καποιος απο το φορουμ,ή αλλιως δοκιμασε να κανεις ενσωματωση του βιντεο(κατω ακριβως απο το βιντεο οπως το ανοιγεις στο φεισμπουκ,εχει "Επιλογες",πατησε "Ενσωματωση βιντεο",ισως λειτουργησει και στο youtube(αν και αν ειναι απορρητο δεν νομιζω)..
 


Boss

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2013
279
170
παντως να ξέρεις οτι περπατάνε λίγο αγαρμπα και περίεργα σε αυτες τις ηλικίες. Εμένα οι φίλοι μου που δεν ασχολουνται με σκυλιά νομιζαν οτι είχε πρόβλημα και οχι τιποτε αλλο ...μετά με κ΄'ολλησαν και εμένα και μου φαινόταν κάπως και αρχισα να φρικάρω. - Παρ όλα αυτά -και χωρίς να τους προιδεάσω - τόσο ο γιατρός οσο και καποιοι εκτροφείς που τον ειδαν μου είπαν απο μονοι τους το ακριβώς αντίθετο οτι δλδ πατάει πολύ καλα ....μετά τους ελεγα οτι είχα αμφιβολίες και επιμέναν στο αντίθετο....εχουν περίεργο στήσιμο και περπάτημα τα γπ σε αυτές τις ηλικίες. καλού κακού ομως εγώ τον πάω καθε μήνα στον γιατρό για ενα τσεκ απ.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.889
...καλού κακού ομως εγώ τον πάω καθε μήνα στον γιατρό για ενα τσεκ απ.
Καταλαβαίνω εννοείται, ότι αυτή είναι μία δική σου υπερβολή, προκειμένου να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Το οποίο κεφάλι σου βέβαια, έπρεπε να το έχεις ήσυχο, απευθυνόμενος σε εκτροφέα. Χμμμ :-k
 








ferozasea

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2012
1.961
124
Video Unavailable
Αυτό το βίντεο είτε έχει αφαιρεθεί από το Facebook ή δεν είναι ορατό εξαιτίας των ρυθμίσεων απορρήτου.
 


Boss

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2013
279
170
Καταλαβαίνω εννοείται, ότι αυτή είναι μία δική σου υπερβολή, προκειμένου να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο. Το οποίο κεφάλι σου βέβαια, έπρεπε να το έχεις ήσυχο, απευθυνόμενος σε εκτροφέα. Χμμμ :-k
Εγώ υπερβολικός ???? Μα πώς σου ήρθε αυτό ??? (...γ@@ω τα αγχη μου ;) χε χε χε). Πάντως και απο εκτροφέα ρε συ mareco μειωνεις τις πιθανότητες αλλα μονο αυτό ...απλά τις μειώνεις !
 


GSD For Life

Well-Known Member
23 Αυγούστου 2013
172
6
28
Μυτιλήνη
Μηπως μιας και εμεις δεν μπορουμε να το σουμε να εψαχνες για βιτεο με γερμανικους σε αυτες τις ηλικίες να δεις πς περπατάνε και να συγκρίνετε;
 


piterakos

Well-Known Member
1 Ιανουαρίου 2013
82
0
Κερατσίνι
Μηπως μιας και εμεις δεν μπορουμε να το σουμε να εψαχνες για βιτεο με γερμανικους σε αυτες τις ηλικίες να δεις πς περπατάνε και να συγκρίνετε;
haha μάλλον αυτό θα κάνω :) Ευχαριστώ παιδιά πάντως
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.889
Πάντως και απο εκτροφέα ρε συ mareco μειωνεις τις πιθανότητες αλλα μονο αυτό ...απλά τις μειώνεις !
Πίστεψέ με...δεν θέλεις να την κάνεις μαζί μου, αυτή την κουβέντα :D
 


Dimi_21

Well-Known Member
5 Μαρτίου 2013
1.609
1.940
Με τον εκτροφεα του μιλησε?και αν ναι τι του ειπε?εγω το βλεπω το βιντεο.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22