Γυαλια ηλιου για σκύλους;;;


Belvigo

Well-Known Member
25 Ιουνίου 2021
240
201
Καλησπέρα σε όλους,
Έψαξα στο φόρουμ αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό. Θα ήθελα να μου πείτε εφόσον γνωρίζεται που θα μπορούσα να βρω γυαλιά ηλίου για σκύλους καλής ποιότητας. Το σκυλάκι μου πάσχει από σοβαρή ξερά κερατοεπιπεφυκιτιδα(που μάλλον οφείλεται στο καλαζαρ που περασε)και ο γιατρός μού είχε πει ότι αν μπορούσα να βρω τέτοια γυαλιά θα ήταν πολύ καλό. Επίσης θέλω να της τα φοράω και όταν έχει δυνατο αέρα. Εννοείται πως όλη την μέρα είμαι με τα τεχνητά δάκρυα στο χέρι.

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
 
  • Like
Reactions: DORIS


Lisa_the_rescue

Well-Known Member
29 Μαϊου 2019
113
62
22
Thessaloniki
Καλησπέρα σε όλους,
Έψαξα στο φόρουμ αλλά δεν βρήκα κάτι σχετικό. Θα ήθελα να μου πείτε εφόσον γνωρίζεται που θα μπορούσα να βρω γυαλιά ηλίου για σκύλους καλής ποιότητας. Το σκυλάκι μου πάσχει από σοβαρή ξερά κερατοεπιπεφυκιτιδα(που μάλλον οφείλεται στο καλαζαρ που περασε)και ο γιατρός μού είχε πει ότι αν μπορούσα να βρω τέτοια γυαλιά θα ήταν πολύ καλό. Επίσης θέλω να της τα φοράω και όταν έχει δυνατο αέρα. Εννοείται πως όλη την μέρα είμαι με τα τεχνητά δάκρυα στο χέρι.

Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.
Ψάξε για rex-specs, είναι λίγο ακριβά αλλά απ'όσο ξέρω έχουν 3 φακούς που μπορείς να τους αλλάζεις (1 διάφανο, 1 μαύρο και 1 iridescent) ελπίζω να σας βοηθήσουν, είναι τα καλύτερης ποιότητας γυαλιά για σκύλους που κυκλοφορούν στην αγορά
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf