ΔΙΕΘΝΗ ΕΚΘΕΣΗ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


elena

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2007
136
0
Heraklion
www.cookiespirit.freegr.net
Ο ΚΥΝΟΦΙΛΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΚΟΗ) ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙ ΔΙΕΘΝΗ ΕΚΘΕΣΗ ΣΚΥΛΩΝ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/9/2007.
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΕΚΘΕΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΡΙΤΕΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥ www.koh.gr
ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΣΥΝΔΙΑΣΕΤΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ & ΕΚΘΕΣΗ ΣΚΥΛΩΝ ΣΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΝΗΣΙ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ !
 


helga

Active Member
12 Ιουνίου 2007
42
0
Ηρακλειο Κρητης
Πηγε κανεις εκτος απο εμενα? :shock:

Εντυπωσεις? :p

Εγω παντως εφυγα με τις καλυτερες εντυπωσεις....υπεροχα σκυλια, σχεδον αψογη οργανωση :wink: και η τελικη τριαδα απλα καταπληκτικη!!
 


gevkarinian

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2006
208
2
Hrakleio Kritis
Και εγώ πήγα. Η διοργάνωση ήταν καλύτερη από την περσινή. Αλλά πέριση είχε ποιό πολύ κόσμο και περισσότερες συμμετοχές. Η τελική τριάδα καλή μόνο που δεν μου άρεσε το λυκόσκυλο. Ο Μολοσσός Αρλεκίνος και το Jack Russel Terrier ήταν καταπληκτικά.

Ο Μολοσσός και το jack russel, το λυκόσκυλο δεν φένεται.
 


helga

Active Member
12 Ιουνίου 2007
42
0
Ηρακλειο Κρητης
BIS Mολοσσος Αρλεκινος
2ος Τζακ Ρασελ
3ος Γερμανικος ποιμενικος


Να κι ο Γ.Π. που αντιθετως φιλε gevkarinian εγω επαθα την πλακα μου μαζι του. :lol:

η φωτο ειναι απο την ιστοσελιδα του εκτροφεα.

 


elena

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2007
136
0
Heraklion
www.cookiespirit.freegr.net
Μαλλον δεν ειμαι ο καταλληλοτερος ανθρωπος για να πω αν ηταν ή δεν ηταν επιτυχημενη η διοργανωση αφου ανηκω στους διοργανωτες ! Το μόνο που θα ηθελα να πω ειναι οτι κατα τα λεγομενα των εκθετων και επισκεπτων ηταν ακομα καλυτερη απο τις προηγουμενες 2 χρονιες. Οι συμμετοχές ήταν όντως λιγοτερες απο περσι, οι επισκετες όμως ήταν περισσότεροι, απλά επειδη ηταν δυο αιθουσες ο κοσμος ηταν μοιρασμενος και με μια απλη ματια ίσως δεν φαινοταν ξεκαθαρα ποσοι ηταν.
Για τον νικητη του BIS νομιζω οτι κανενας μας δεν εχει να πει τιποτα , ηταν απλα "Καταπληκτικος" και αυτο φαινεται και απο τους τιτλους που ήδη εχει αποκτησει ο συγκεκριμενος σκυλος σε όλη την Ευρώπη ! Και παλι συγχαρητηρια σε ολους τους συμμετεχοντες κερδισμενους και μη.
 


gevkarinian

Well-Known Member
25 Σεπτεμβρίου 2006
208
2
Hrakleio Kritis
Παιδιά και τι γνώμη έχετε για την κατηγορια "Καλύτεροι Νεαροί Χειριστές" που και αν του έφυγε του παιδιού από το λουράκι ο σκύλος και το κυνηγούσαν τον σκύλο το παιδί πήρε την πρώτη θέση?
 


elena

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2007
136
0
Heraklion
www.cookiespirit.freegr.net
Το να φυγει το λουρι απο ενα σκύλο μεσα στο στίβο ειναι κατι που μπορεί να συμβεί και σε εναν ενηλικο εμπειρο χειριστη και προσωπικα πιστευω οτι δεν παιζει ρολο για την τελικη καταταξη αν στην συνεχεια ο χειρισμος του σκυλου ειναι αυτος που πρεπει. Εχω δει απειρες φορες να φευγει το λουρι απο σκυλους πρωταθλητες και με εμπειρους χειριστες και οι ιδιοι σκυλοι να κερδιζουν και την φυλη και την ομαδα ακομα ! Μάλλον το θεωρω ατυχη στιγμη. Και που να δειτε να κυνηγανε σκυλο λαγωνικο σε ανοικτη εκθεση επειδη εφυγε το λουρι !!
Εκει να δειτε τρεξιμο να πιασεις το σκυλο ! :lol:
 






elena

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2007
136
0
Heraklion
www.cookiespirit.freegr.net
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΔΙΕΘΝΗ ΕΚΘΕΣΗ Σ

Στην ιστοσελιδα του Κυνοφιλικού Ομίλου Ηρακλείου www.KOH.gr έχουν δημοσιευθεί τα αποτελέσματα απο την Διεθνή έκθεση με φωτογραφίες απο τα τελικά αλλά και βίντεο απο το Best in Show !!! :D :D
 


Falko

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2007
552
0
Χαλκιδικη
www.rottweilers-gr.com
Re: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΔΙΕΘΝΗ ΕΚΘΕΣ

Μιας και βλεπω οτι εχεις σχεση με τον ομιλος της Κρητης η εστω την ιστοσελδια.
Ηθελα να ρωτησω κατι (εχω στειλει και mail στο e-mail που αναγραφεται στην σελιδα του ΚΟΗ)
Αναφερθηκατε σε διαφορα σκυλια που πηραν θεση στο Πανευρωπαικο..
Και αναρωτιεμαι γιατι δεν αναφεραται και την δικια μου σκυλα που ηταν 2 στην κατηγορια της ανοιχτης θηλυκων με R.CAC..
Rottweiler παντα..

Δεν πηρα καμια απαντηση στο mail που εστειλα....
 


elena

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2007
136
0
Heraklion
www.cookiespirit.freegr.net
Ευλογη η παρατήρηση σου Falko και πιστευω ότι σε κάλυψα με προσωπικό μήνυμα :oops: .
Γενικά να αναφέρω ότι στην ιστοσελίδα του Κυνοφιλικού Ομίλου Ηρακλείου www.koh.gr και στα e-mail που αναγράφει μπορείτε να στέλνετε ανακοινώσεις απο Ομίλους και διακρίσεις σκύλων σε διεθνές επίπεδο αλλά και γενικά να συμμετέχετε και εσείς στην ενημέρωση των κυνόφιλων που επισκέπτοντε την ιστοσελίδα. Ειναι χρήσιμο να υπάρχουν ιστοσελίδες και χώροι συζητήσεων όπως και το dog forum έτσι ώστε να υπάρχει ενημέρωση αλλά και ανταλλάγη απόψεων σχετικά με τον καλύτερο μας φίλο "Τον σκύλο" :D :D :D
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf