ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΕΣ ΣΤΟ DOGFORUM


nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.179
1.000.000.018
ATHENS
Ανοιξα το θεμα οπως ειπε και o admin για να κανουμε μια συζητηση μιας και η κορινα ειναι η πρωτη απο τους επαγγελματιες που ποσταρουν ενα θεμα.....οι υπολοιποι μεχρις στιγμης ...απλα μπαινουν ως guest και μας διαβαζουν...(γιαααατι???)

πιστευτετε οτι πρεπει να μην υπογραφουν οι επαγγελματιες?
τοσο πολυ διαφημηση θα τους κανουμε? η θα κανει κακο στο φορουμ?
μακαρι να μπαιναν ολοι και να γραφανε την γνωμη τους με θαρρος...

την υπογραφη μου σε οτι εχω πει ως τωρα δεν την εχω βαλει και ουτε προκειται ...(μου αρεσει η ανωνυμια στον κυβερνοχωρο... :D )
(ααα και δεν εχω και επαγγελματικη σχεση με τους σκυλους ...)

ποια η διαφορα να εχει τα στοιχεια της στο profile ...και ποια απο κατω ως signature??
να μου πεις ...μηπως δεν θελουμε το φορουμ να υιοθετει τις αποψεις των επαγγελματιων?δεν ξερω..σκεψεις κανω....

το λογικο ειναι οτι ειναι πιο ΤΙΜΙΟ μαλλον να ΜΗΝ μπαινει η υπογραφη ..
αρα να συμφωνησω με την μποξερ και τον admin....??

δεν ξερω παιδια ...για πειτε την γνωμη σας .....


και τωρα που ξαναδιαβασα τα ποστ στο θεμα "φολα"......μηπως να μεινουμε εδω....??
θα έχω όμως πρόβλημα εάν αρχίσω να βλέπω διαφήμιση (αρνητική ή θετική) υπέρ ή κατά κάποιου.
μηπως ειναι σωστη αυτη η σκεψη?
 


magi

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2006
609
2
Athens
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάνετε τόσο συζήτηση γύρο από την υπογραφή της Καρίνας, είναι επαγγελματίας εκπαιδεύτρια, στο profile της υπάρχει και το site της, όποιος ενδιαφέρετε το διαβάζει. Εγώ προσωπικά χαίρομαι που ήρθε τέτοιο άτομο στο dogforum, μπορεί να μας βοηθήσει στα εκπαιδευτικά ερωτήματα :D .
 


boxer

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2006
529
1
ATHENS
www.petcorner.gr
oscar, τελικα η δικη σου γνωμη ποια ειναι???

εγω τη δικη μου την ειπα στο ποστ "φολα"
αμα ηταν ολοι μας να βαζαμε υπογραφη-ταμπελα οτι εχουμε συμφερον απο αυτα που λεμε...... τοτε το φορουμ θα ηταν αλλο ενα φορουμ-κλαφτα!!!
δες τι λεει στην κεντρικη σελιδα.

magi γιατι μας λες τι υπαρχει στο προφιλ της? :roll:
anyway, φυσικα το προβλημα δεν ειναι να υπαρχουν επαγγελματιες........ αν ειναι δυνατον!! δεν ειπε καποιος κατι τετοιο. το προβλημα ειναι η διαφημιση.
και εφοσον δεν το εκανε κυπριακο η ιδια, απορω γιατι το κανετε εσεις.
 


lone wolf

Well-Known Member
13 Οκτωβρίου 2006
706
3
Athens
:) "Παιδιά" έβγαλα και την υπογραφή μου και τα στοιχεία μου από το Profile αμέσως μόλις μου το ζήτησε η boxer και ο admin χωρίς να πω τίποτα απλά και μόνο για να μη δωθεί συνέχεια στο θέμα και θα σας παρακαλούσα πολύ να μη το κάνουμε.

Ζητώ συγνώμη για την οποιαδήποτε αναστάτωση κάποιες φορές τα μεγαλύτερα λάθη γίνονται με τις αγνότερες προθέσεις....

Αυτο που μας ενώνει είναι η αγάπη μας για τα ζώα όλα τα άλλα έρχονται πάντα σε δεύτερη θέση!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.095
Μηνύματα
895.465
Μέλη
19.910
Νεότερο μέλος
MochiandEmma