Ειμαι ο Blacky και ψαχνω σπιτι!


Status
Κλειδωμένο θέμα

Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Γεια σας! Με λενε Blacky! Οχι να περιαυτολογω αλλα επειδη ειμαι πολυ εξυπνος, οι κυριες που με ονομασανε ετσι δεν πρεπει να εχουν και μεγαλη φαντασια! :p Απο μικρος στα βασανα, αν δεν βαριεστε διαβαστε την ιστορια μου. . . Νομιζα οτι μεγαλωσα και μπορω να περασω απεναντι την λεωφορο. Τωρα εχω μεγαλη αυτοπεποιθηση. . . δεν ξερω, αλλα τελικα δεν μπορουσα. . . και μολις εκανα το πρωτο βημα ενα μηχανακι επεσε πανω μου. Πω πω ταραχη. . . τρομαξα πολυ και πονουσα, δεν ηθελα να κουνηθω καν απο την μεση του δρομου. Για καλη μου τυχη ηρθε ενας αγγελος. Με αρπαξε και με εβαλε σε ενα αυτοκινητο. Αλλα εγω δεν μπορουσα να ξεπερασω το σοκ. . . Καθομουν ακινητος, φοβομουν βλεπεται. Με πηγε και σε εναν κυριο με μια ασπρη ρομπα και αυτος ειπε οτι ειμαι μονο σοκαρισμενος και δεν εχω χτυπησει! Ημουν τυχερος ευτυχως! Μετα αυτη η κυρια με εβαλε μαζι με αλλον ενα καφε μικρουλη. Γιναμε αμεσως φιλοι, ξερετε η μοναξια ειναι αβασταχτη. Αλλα εγω θελω και εναν ανθρωπο να με αγαπησει! Ενα ζεστο σπιτικο και χαδια ολη μερα! Ειμαι φιλικος, κοινωνικος, τρυφερος και ησυχος! Μολις 2,5 μηνων! Αντε μην αργεις να ερθεις να με παρεις! Περιμενω!









Θα δοθει με συμβολαιο υιοθεσιας, εμβολιασμενος, τσιπαρισμενος και αποπαρασιτωμενος! Οποιος ενδιαφερεται για τον Blacky μπορει να στειλει email στο [email protected].

Υγ: Marekaki ειδες τι ωραια σχεδιακια που εχουμε? Τον θες για κουαρτετο?

 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Υγ: Marekaki ειδες τι ωραια σχεδιακια που εχουμε? Τον θες για κουαρτετο?
Κουαρτέτο μανίτσα, είμαστε ήδη. Αν πάρεις ένα κοντό με μπούκλες και αφέλειες, κάτι μπορεί να γίνει :p

Είναι γλύκας πάντως ο μπαγάσας :)
 


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Η δεύτερη φωτογραφία σαν αθώα περιστερά!:p

Η τρίτη φωτογραφία δεν μΕ αρέσει!:p

Μάλλον πρόκειται περί μεγάλου παγαπόντη...:D

Καλότυχος να είναι ο χαΐβανος.
 








Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Αντε εξηγησε του μπομπιρα οτι πρεπει να ποζαρει για να βγαλει ωραιες φωτο μπας
και τον λιμπιστει κανενας! Αρνειται λεμε και μετα απο μιση ωρα βγαλαμε αυτες
τις μετριες να το πω φωτο? παρολαυτα στην real life που λεμε και ελληνιστι
ειναι ενας κουκλος!



 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
H δεύτερη αναδυκνείει την ομορφάδα του.
Δηλαδή αν είναι μαύρος με πεντιγκρί έχει διαφορά από το μαύρος ημίαιμος? Γιατί τον Έλβις όλοι τον θαυμάζουν για το γυαλιστερό του μαύρο κατίμαυρο χρώμα και τον πονηρίδη δεν τον υιοθετούν?
Καλή τύχη στον κούκλο!
 














Status
Κλειδωμένο θέμα