Εκτροφείο Labrador Retriever.






Revolution

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2012
73
0
ετσι και δεις οτι στις σκυλες του εχει και μια Greek Champion τι λες να ειναι?
Καλά επειδή το γράφει, δε πάει να πει και ότι ισχύει 100%. Στην Ελλάδα βέβαια ότι δηλώνεις είσαι.
Εσύ τον έχεις ακουστά; Είναι γνωστός στο χώρο;
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Ένα τηλεφώνημα στον Κ.Ο.Ε. και ένα ραντεβου στις εγκαταστάσεις του εκτροφείου και βλέπεις αυτά που θέλεις. Κι είτε σου κάνουν, είτε όχι
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Μόνο τσαρλατάνος δεν είναι ο Σταύρος...και είναι και καταπληκτικό παιδί!! Και δεν χρειάζεται να πάρεις τον ΚΟΕ...είναι ένα σοβαρό εκτροφείο με καλά σκυλιά που τα αγαπάνε και τα προσέχουν πολύ.
 


Revolution

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2012
73
0
Ωραία οπότε έχουμε ένα ακόμα εκτροφείο labrador. Δραστηριοποιείται χρόνια Κατερίνα στο χώρο της εκτροφής;
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Κοίτα, ο Σταύρος ξεκίνησε για Golden...πριν από 11 χρόνια. Μάλιστα το πρώτο ζευγάρωμα του δικού μου σκύλου ήταν με μια δική του σκύλα...Στα Golden δεν κατάφερε και πολλά πράγματα, εντωμεταξύ είχε και ένα Λαμπ θηλυκό, τη Μέλια, πολύ όμορφη σκύλα με καλές διακρίσεις σε εκθέσεις οπότε προτίμησε να συνεχίσει με Λαμπ. Βγάζει ποιοτικά σκυλιά με καλό χαρακτήρα. Δεν είναι ο εκτροφέας που θα κάνει τις άπειρες γέννες το χρόνο για να πουλάει κουτάβια αβέρτα...Τα σκυλιά του είναι επιπέδου excellent στις εκθέσεις , οπότε ναι , είναι ένα αξιοπρεπέστατο εκτροφείο. Και ο ίδιος είναι ένα πάρα πολύ καλό παιδί...
 


thachriser

Well-Known Member
26 Ιουνίου 2011
134
0
Απλα ο taygetosland δεν ξερω αν λειτουργει ακομα γιατι μου κανει εντυπωση που δεν εχει καν ενημερωση στο site και επισης ειχα να στειλει ενα μειλ αλλα δεν πηρα απαντηση.
Ευχομαι να λειτουγει γιατι ειναι καλο να εχουμε εκτροφεια ιδιαιτερως αξιολογα και με καλες προσπαθειες.
 


thachriser

Well-Known Member
26 Ιουνίου 2011
134
0
Με μεγαλη μου χαρα σημερα διαβαζωντας για πολλοστη φορα το σαι της Amalthea διαπιστωσα οτι δημιουργηθηκε και αλλο εκτροφειο Λαμπραντορ( angel driver) δεν το ειχα βρει καν ενω ειναι απο το 2011 με πρωτη γεννα τον αυγουστο που μας περασε...ευχομαι ολα να πανε καλα και χαιρομαι γιατι απο οτι βλεπω εχουν support and advice και απο amalthea....
Χαρηκα πολυ...καλη αρχη
 
Last edited:


t3k1ll3r

Member
30 Νοεμβρίου 2011
14
0
Χάθηκε ο κόσμος δηλαδή να γίνει νέο εκτροφείο στην Θεσσαλονίκη να ''εξυπηρετούμαστε'' και μεις οι Βορειοελλαδίτες;; :)
 


6 Απριλίου 2013
5
0
Όταν θα έρθει η στιγμη να το πάρω θα ασφαλίσω τα ευαίσθητα μέρη του σπιτιού καθώς γνωρίζω ότι του αρέσει να δαγκώνει τα πάντα.Φυσιολογικές η ακαθαρσίες.Το μόνο που χρειάζεται είναι να αφαιρέσουμε τα χαλιά και να κάνουμε υπομονή λίγο καιρό μέχρι να μάθω να κάνει την ανάγκη του έξω.
Έχω συνυπολογήσει τα απαραίτητα έξοδα.Ξέχασα να αναφέρω ότι κάνω ιδιαίτερα μαθήματα σε δύο παιδιά οπότε πέρα από το χαρτζιλίκι μου έχω και ένα μικρό εισόδημα.Και ότι επίσης δεν ξοδεύω γενικά πολλά για ευχαρίστηση μου.Πχ όταν θα βγω έξω έναντι του ποτού θα προτιμήσω την δροσιά της (πιο φθινής) μπύρας :)




Με τον ΚΟΕ λες να επικοινωνήσω για να ρωτήσω για εκτροφείο λαμπραντόρ στον Βορρά έτσι;
Και δεν ζητάω να μένω μόνος συνέχεια αφού πέρασα και στην πόλη μου απλά που και που καλό είναι να φέρνεις σπίτι σου καμιά παρέα και κάτι παραπάνω :D όταν λέμε φρούριο..φρούριο κανονικό
Φίλε καλησπέρα αν βρηκες εκτροφείο στην βόρεια ελλάδα πες μου και εμένα γιατι και εγω ψάχνω!!!ευχαριστώ εκ των προτέρων
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Θεολόγε αυτό είναι το λινγκ Τα σκυλιά μας

Ηταν στην αρχή του θέματος,για να μην ψάχνεις έτσι γενικά και αόριστα πάρε τηλ. στο ΚΟΕ ή KOE
Να σου δώσει μία λίστα με όλα τα εκτροφεία στην Ελλάδα να δεις και να κοιτάξεις καλά τα σκυλιά τους και όλα αυτά που σου έχουν πει στο αλλό θέμα σου και να αποφασίσεις μετά!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU