Εκτροφειο για λαμπραντορ


ISKENDER

Well-Known Member
28 Ιουνίου 2013
1.986
6.021
SALONIKI
δηλαδη το σκουριασμενο βαρελι και τα ξυλα για φωτια,και την κλουβα και το κατι σαν ψησταρια μονο εγω τα εχω δει ?

οι μισές σελίδες "επίσημων επίσημων" που εχω ανοίξει δεν εχουν καν φοτο
απο τους χώρους τους.
 


DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
το site ειναι και λιγο βιτρινα,απο κοντα φαινεται η αληθεια συνηθως,εχω δει και εγω σε εκτροφειο αλλη εικονα απο κοντα και αλλη απο το νετ,η βρωμα απο το νετ δεν καταλαβαινεται:cool:

τωρα το οχι που υπονοουν καποιοι ειναι λιγο ανυποστατο νομιζω,χωρις να ξερω το εκτροφειο ή την συγκεκριμενη φυλη,αν θυελετε προτεινετε οσοι ξερετε καποιο αξιολογο να ενημερωθει ο ανθρωπος και να συγκρινει!
 




DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
σορρυ δεν το ειδα!

ασχετο αλλα φτιαξτε τις σελιδες σας να παιρνουν πολλα ποστ,πατε στον πινακα ελεγχου,δεν σας κουραζει,εμενα σε αυτο το θεμα ειναι η δευτερη σελιδα που γραφω!
 




johnjohn4444

Active Member
15 Ιανουαρίου 2014
27
0
Όχι δεν ξέρω και αυτά τα σκυλιά δεν έχω δει ποτέ σε καμία έκθεση και δεν είδα πουθενά στο σάϊτ αν έχουν κάνει τα σκυλιά του εξέταση διαπλασίας.
Εσύ θεωρεις οτι αμα ακολουθησω τα βηματα που μου πες με τον εκτροφεα και ολα ειναι καλα να παρω το κουταβι?
 


Φωτεινή

Well-Known Member
2 Ιανουαρίου 2011
1.846
33
Αχαρναί Αττικής
Εσύ θεωρεις οτι αμα ακολουθησω τα βηματα που μου πες με τον εκτροφεα και ολα ειναι καλα να παρω το κουταβι?
Όχι από αυτό το «εκτροφείο» (που δεν είναι εκτροφείο κατα με σε καμία περίπτωση), από τα άλλα αξιόποιστα - ναι.
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
σορρυ δεν το ειδα!

ασχετο αλλα φτιαξτε τις σελιδες σας να παιρνουν πολλα ποστ,πατε στον πινακα ελεγχου,δεν σας κουραζει,εμενα σε αυτο το θεμα ειναι η δευτερη σελιδα που γραφω!
Το έχω κάνει κι εγώ, εδώ και καιρό και βολεύει πολύ, ομολογώ. Μόνο μειονέκτημα όταν κάποιος λέει στη x σελίδα πρέπει να ψάχνω...
 






johnjohn4444

Active Member
15 Ιανουαρίου 2014
27
0




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981