Ελιες στην κοιλια


ΦΟΙΒΟΣ

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2007
181
0
www.petcorner.gr
Ο φοιβος εχει βγαλει κατι σκουρα καφε σημαδια στην κοιλια χωρις εξογκωματα, ακριβως σαν ελιες. Να ανησυχω?


Α!!! που ειναι ρε παιδια ο SWKdog?? Μας παρατησε?
 


Savra

Well-Known Member
16 Απριλίου 2007
342
1
Athens
www.happypuppycafe.com
ΦΟΙΒΟΣ said:
Ο φοιβος εχει βγαλει κατι σκουρα καφε σημαδια στην κοιλια χωρις εξογκωματα, ακριβως σαν ελιες. Να ανησυχω?
Οχι να μην ανησυχεις! :D μου θυμιζεις εμενα οταν η Αυρα ηταν κουταβι,για ολα ανησυχουσα ακομα και γιαυτο :lol:
Επειδη ειναι ασπρη η κοιλια του θα βγαζει τετοιες φακιδες μεχρι να μεγαλωσει συνεχεια,ολα τα ασπρα σκυλακια οταν γεννιουνται ειναι ροζ το δερμα τους και οσο μεγαλωνουν βγαζουν φακιδες καφε σκουρο.
Η δικη μου ειχε και μυτη τελειως ροζ και τωρα ειναι καταμαυρη :lol:
 




Savra

Well-Known Member
16 Απριλίου 2007
342
1
Athens
www.happypuppycafe.com
ΦΟΙΒΟΣ said:
Κατι τετοιο υποψιαζομουν και εγω μεχρι που σε ενα site ενας κτηνιατρος λεει οτι υπαρχει προβλημα. Savra δες το παρακατω:

http://www.interpet.gr/AskTheVet/themata/Dogs/koilia_mavra simadia.htm
Απο την στιγμη που το πηγες στον κτηνιατρο για το εξωγκομα που ειχε και εκανε τις εξετασεις,και αφου ο δικος σου γιατρος ειπε οτι δεν υπαρχει προβλημα δεν ειναι δυνατον να εχει κατι υπατικο η αλλου τετοιου ειδους προβλημα θα φαινοταν στις εξετασεις του.
Αν ανησυχεις,πηγαινε να το δει,η ρωτησε τον τηλεφωνικως,αλλα οι φακιδες αυτες ειναι κατι που το βγαζουν ολα τα κουταβια στα ασπρα σημεια της κοιλιας τους.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.812
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf