Ερώτηση για beagle


Μαρια Κ.

New Member
5 Απριλίου 2013
3
0
μηπωσ ξερει κανεισ τισ διαφορεσ αναμεσα σε αγγλικο και αμερικανικο beagle ? εχω ψαξει και ρωτησει για να μαθω αλλα εχω ακουσει διαφορεσ αποψεισ ...δεν ξερω ομωσ αν ειναι σωστεσ...:(
 














Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
sorry για την καθυστέρηση αλλα εγω ξέρω απο κει που πηρα τον δικο μου αν δεν εχεις βρεί

Κανακη θεοδώρα ελευσινα αν θες σου δίνω και το τηλέφωνο
Με μια γρήγορη ματιά:

Περιγραφή Υπηρεσιών-Προϊόντων

Καθαρόαιμα κουτάβια εισαγωγής εξαίρετης μορφολογίας ( απο επιλεκτικούς εκτροφείς της κάθε φυλής ) επιλεγμένα απο εμάς, με αυστηρά κριτήρια επιλογής.'Ολα τα σκυλάκια συνοδεύονται με passport, βιβλιάριο υγείας, γραπτή πιστοποιηση υγείας και χαρτιά καθαροαιμίας club ( petigree-FCI κατόπιν παραγγελίας ). Έχουν κάνει τα πρώτα τους εμβόλια είναι αποπαρασιτωμένα.

Πλάκα κάνεις..
 




Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Λες και διαβάζω αγγελία στο car για X5 εισαγωγής...
Και δώρο τα πατάκια.
Γιατί καλέ κοροϊδεύεις; Αφού έχουν όπως λέει petigree :ROFLMAO: Ε ρε κάτι προϊόντα... :sick:
 


Sunshine Land

New Member
14 Μαϊου 2014
1
4
44
www.sunshineland.eu
καλησπέρα και από εμένα....
θα ήθελα να ευχαριστήσω σχετικά με τη δημοσίευση της σελίδας μας....
και να ξεκαθαρίσω ότι δεν έχουμε ΚΑΜΙΑ σχέση με "Καθαρόαιμα κουτάβια εισαγωγής εξαίρετης μορφολογίας ( απο επιλεκτικούς εκτροφείς της κάθε φυλής ) επιλεγμένα απο εμάς, με αυστηρά κριτήρια επιλογής.'Ολα τα σκυλάκια συνοδεύονται με passport, βιβλιάριο υγείας, γραπτή πιστοποιηση υγείας και χαρτιά καθαροαιμίας club ( petigree-FCI κατόπιν παραγγελίας ). Έχουν κάνει τα πρώτα τους εμβόλια είναι αποπαρασιτωμένα." :)
όσοι παρακολουθούν τις εκθέσεις στην Ελλάδα σίγουρα μας έχουν δει....
 


Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
καλησπέρα και από εμένα....
θα ήθελα να ευχαριστήσω σχετικά με τη δημοσίευση της σελίδας μας....
και να ξεκαθαρίσω ότι δεν έχουμε ΚΑΜΙΑ σχέση με "Καθαρόαιμα κουτάβια εισαγωγής εξαίρετης μορφολογίας ( απο επιλεκτικούς εκτροφείς της κάθε φυλής ) επιλεγμένα απο εμάς, με αυστηρά κριτήρια επιλογής.'Ολα τα σκυλάκια συνοδεύονται με passport, βιβλιάριο υγείας, γραπτή πιστοποιηση υγείας και χαρτιά καθαροαιμίας club ( petigree-FCI κατόπιν παραγγελίας ). Έχουν κάνει τα πρώτα τους εμβόλια είναι αποπαρασιτωμένα." :)
όσοι παρακολουθούν τις εκθέσεις στην Ελλάδα σίγουρα μας έχουν δει....
Εσείς σίγουρα δεν έχετε, για την Κανάκη έγραψα που πρότεινε η Ηλιάνα ;)
 
  • Like
Reactions: Sunshine Land


12 Δεκεμβρίου 2016
9
7
καλησπέρα και από εμένα....
θα ήθελα να ευχαριστήσω σχετικά με τη δημοσίευση της σελίδας μας....
και να ξεκαθαρίσω ότι δεν έχουμε ΚΑΜΙΑ σχέση με "Καθαρόαιμα κουτάβια εισαγωγής εξαίρετης μορφολογίας ( απο επιλεκτικούς εκτροφείς της κάθε φυλής ) επιλεγμένα απο εμάς, με αυστηρά κριτήρια επιλογής.'Ολα τα σκυλάκια συνοδεύονται με passport, βιβλιάριο υγείας, γραπτή πιστοποιηση υγείας και χαρτιά καθαροαιμίας club ( petigree-FCI κατόπιν παραγγελίας ). Έχουν κάνει τα πρώτα τους εμβόλια είναι αποπαρασιτωμένα." :)
όσοι παρακολουθούν τις εκθέσεις στην Ελλάδα σίγουρα μας έχουν δει....
 
Last edited:


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3