Εσωτερικη Αποπαρασιτωση


xris123

New Member
22 Δεκεμβρίου 2020
3
1
24
Γεια σας παιδιά...έχω ένα κουταβάκι τσιουαουα 3 μηνων... στο βιβλιάριο του γράφει ότι έχει κάνει εσωτερική αποπαρασιτωση όμως μου είπε ο κύριος που το πήρα ότι για να είμαστε σίγουροι να ξεκινήσουμε θεραπεία κι έτσι κάναμε με welpan ανα 5 μέρες....πήρε πριν 5 μέρες και σήμερα 5η μέρα δηλαδή από όταν πήρε άλλαξε η σύσταση των κοπράνων του σε πολύ μαλακά οριακα διαρροια...εν τω μεταξύ παρατηρησα και κάποια λευκά σημαδακια στα κόπρανα του...έχει κάνεις παρόμοια εμπειρία; Μήπως είναι φυσιολογικο; Ή οχι;
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Μέχρι στιγμής δηλαδή, προβληματίζεσαι για πιθανό θέμα υγείας του μωρού και ακολουθείς οδηγίες του κυρίου που στο έδωσε και μιας ομάδας αγνώστων.
Όχι κτηνιάτρου.
Πως σου ακούγεται;

Αυτός ο κύριος που στο έδωσε, να μην φαντασιώνομαι ότι είναι σοβαρός εκτροφέας της φυλής ε;
 


xris123

New Member
22 Δεκεμβρίου 2020
3
1
24
Μέχρι στιγμής δηλαδή, προβληματίζεσαι για πιθανό θέμα υγείας του μωρού και ακολουθείς οδηγίες του κυρίου που στο έδωσε και μιας ομάδας αγνώστων.
Όχι κτηνιάτρου.
Πως σου ακούγεται;

Αυτός ο κύριος που στο έδωσε, να μην φαντασιώνομαι ότι είναι σοβαρός εκτροφέας της φυλής ε;
Έλεος εννοείται έχω κλείσει ραντεβού Για σήμερα το απόγευμα να το πάω! Ρωτάω για μια άποψη αν έχει συμβεί σε κάποιος! Όλο εξυπνάδες
 
  • Like
Reactions: mareco




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Έλεος εννοείται έχω κλείσει ραντεβού Για σήμερα το απόγευμα να το πάω! Ρωτάω για μια άποψη αν έχει συμβεί σε κάποιος! Όλο εξυπνάδες
Πρώτα πας στον γιατρό και ΜΕΤΑ εφαρμόζεις οποιαδήποτε "θεραπεία" που θα σου πει ο γιατρός.
 
  • Like
Reactions: Εriana


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3