"ΖΗΤΗΣΗ"




S

SwkDoG

Guest
Εγώ άλλο είχα στο μυαλό μου... :?
Αλλά όπως και εσύ θα ξέρεις στο διαδύκτιο αυτά κυκλοφορούν..."γνωριμίες και παντρολογήματα"... :lol:

Τι να κάνω?!...Να τα απαγορεύσω?!...
Ας μπαίνουν για αυτό (που όπως είδες χρειάζετε εγγραφή ακόμα και για να δείς τα συγκεκριμένα θέματα) και όλο και κάτι άλλο μπορεί να "πάρουν"...Λέω τώρα!... :D
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
boxer said:
Ειμαι εγω υπερβολικη ή το φορουμ "ζητηση" εχει αρχισει και καταντα @%&%*^* ???
Καθόλου υπερβολική δεν είσαι!
Με αυτά τα οποία διαβάζω, έχω πάθει καλπάζουζα μορφή πονόματου!
Έλεος!!! :evil: :evil: :evil:
 


Skylos

Well-Known Member
16 Δεκεμβρίου 2006
397
0
SwkDoG said:
Εγώ άλλο είχα στο μυαλό μου... :?
Αλλά όπως και εσύ θα ξέρεις στο διαδύκτιο αυτά κυκλοφορούν..."γνωριμίες και παντρολογήματα"... :lol:

Τι να κάνω?!...Να τα απαγορεύσω?!
Δεν το βρίσκω καθόλου κακή ιδέα. Το site έχει πολλά άλλα να προσφέρει.
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
aballos said:
ουπς :oops: :shock:
κατι λαθος καναμε ? :? :oops:

"Το κακο ποιο ειναι ???"
Καταρχήν καλως ήρθες στην παρέα μας! :p
Το κακό είναι ότι πολλες φορες το συγκεκριμένο topic φιλοξενει posts μελών που σίγουρα δεν έχουν ουτε τις γνώσεις, ούτε την εμπειρία που απαιτείται όσον αφορά στην υπεύθυνη εκτροφή και σίγουρα δεν έχουν ιδέα του τι έπεται…
Σου δίνω κάποια παραδείγματα για να καταλάβεις:

“ Hi eimai o mpampas tou charlie english cocker spaniel kaneli 3,5 xronwn kai opws kathe swstos mpampas eirthe i stigmh na bolepsei ton gio tou” :?

Ή κάποιο άλλο μέλος που παρόλο που φαίνεται να διαρρηγνύει τα ιμάτια του υποστηρίζοντας «Πείτε ΟΧΙ στην εμπορία ζώων. ΟΙ ΨΥΧΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΛΕΦΤΑ.», ζητά να ζευγαρώσει την tibetan spaniel σκύλα του. Αναρωτιέμαι αν προτίθεται να πουλήσει τα κουτάβια που θα γεννηθούν ή σκέφτεται να τα χαρίσει (υποθέτω πως θα ισχύσει το πρώτο!).

Το αποτέλεσμα όλης αυτής της ανεύθυνης συμπεριφοράς είναι η αναπαραγωγή άρρωστων ζώων και τα 300,000 αδέσποτα που ζουν, κάτω από άθλιες συνθήκες, αυτή την στιγμή στην χώρα μας.
Ελπίζω να έγινα αρκετά σαφής…
 




boxer

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2006
529
1
ATHENS
www.petcorner.gr
SwkDoG said:
Εγώ άλλο είχα στο μυαλό μου... :?
Αλλά όπως και εσύ θα ξέρεις στο διαδύκτιο αυτά κυκλοφορούν..."γνωριμίες και παντρολογήματα"... :lol:
ναι μα για αυτο το ειπα.κ γιατι σιγουρα ειχες αλλο στο μυαλο σου αλλα και γιατι το dogforum απεχει πολυ απο τετοιες "καταστασεις" που υπαρχουν τριγυρω.......


με την ταχυτητα του φωτος απαντησα :shock: :oops: :lol:
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.118
Μηνύματα
895.870
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki