Ζευγάρωμα σκύλων internet.


Fotis Deutschland

Well-Known Member
28 Ιουλίου 2019
45
3
24
Τα τελευταία χρόνια βλέπω ότι είναι της μόδας πολλοί να ζευγαρώνουν τα σκυλιά τους και να ανεβάζουν την στιγμή αυτή στο YouTube.Εμενα αυτό δεν μου αρέσει καθώς το θεωρω ασέβεια στην ιδιωτικότητα των σκύλων και το θεωρω πολύ κρίμα.Εσεις τι άποψη έχετε πάνω στο θέμα αυτό;
 


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Ε! Ναι! Φυσικα και ειναι ασέβεια στην ιδιωτικότητα των σκύλων!

Διοτι ως γνωστον, οταν το κανουν τα σκυλια, το κανουν κρυφα!
 


Fotis Deutschland

Well-Known Member
28 Ιουλίου 2019
45
3
24
Ε! Ναι! Φυσικα και ειναι ασέβεια στην ιδιωτικότητα των σκύλων!

Διοτι ως γνωστον, οταν το κανουν τα σκυλια, το κανουν κρυφα!
Δηλαδή εσυ τι θα κερδίζεις με να το ανέβαζες στο YouTube?Προβολες;
 






Haris Drazen

Well-Known Member
25 Μαρτίου 2016
1.454
2.847
ΑΘΗΝΑ
Οταν ειδα τον τιτλο του thread, νομιζα οτι αναφεροσουν στην φοβερη ομαδα που υπαρχει στο fb. Που ανεβαζουν φωτογραφιες με τα ζουζουνακια τους και αναζητουν γαμπρους και νυφες για ζευγαρωμα......
:sick::sick::sick::sick:
 


Fotis Deutschland

Well-Known Member
28 Ιουλίου 2019
45
3
24
Οταν ειδα τον τιτλο του thread, νομιζα οτι αναφεροσουν στην φοβερη ομαδα που υπαρχει στο fb. Που ανεβαζουν φωτογραφιες με τα ζουζουνακια τους και αναζητουν γαμπρους και νυφες για ζευγαρωμα......
:sick::sick::sick::sick:
Άλλο και αυτό.
 




tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Οταν ειδα τον τιτλο του thread, νομιζα οτι αναφεροσουν στην φοβερη ομαδα που υπαρχει στο fb. Που ανεβαζουν φωτογραφιες με τα ζουζουνακια τους και αναζητουν γαμπρους και νυφες για ζευγαρωμα......
:sick::sick::sick::sick:
υπαρχει τετοια ομαδα;;
εγω νομιζα οτι μονο οσοι εχουν αρσενικα παρακαλαν να μαμησει ο γιος τους και ψαχνουν νυφες

καλα,ο φωτηγερμανος μας τρολαρει αλλα νταξ
 


Fotis Deutschland

Well-Known Member
28 Ιουλίου 2019
45
3
24
υπαρχει τετοια ομαδα;;
εγω νομιζα οτι μονο οσοι εχουν αρσενικα παρακαλαν να μαμησει ο γιος τους και ψαχνουν νυφες

καλα,ο φωτηγερμανος μας τρολαρει αλλα νταξ
Σας τρολαρω;Πας καλά;Την άποψη μου λέω για κάτι που με ενοχλεί.
 


Haris Drazen

Well-Known Member
25 Μαρτίου 2016
1.454
2.847
ΑΘΗΝΑ
υπαρχει τετοια ομαδα;;
εγω νομιζα οτι μονο οσοι εχουν αρσενικα παρακαλαν να μαμησει ο γιος τους και ψαχνουν νυφες

καλα,ο φωτηγερμανος μας τρολαρει αλλα νταξ
Σε πληροφορω πως οχι...ψαχνουν και γαμπρους κανονικοτατα...να μην να γινει μανουλα η κορη τους; τι λες τωρα....χιλιαδες μελη.
Φυσικα φιογκακια, κορδελιτσες παιζουν φουλ στις φωτογραφιες. Οπως και αντιστοιχα brutal περιγραφες για οσους ψαχνουν γκομενα για το παλικαρι τους...η ηλιθιοτητα σε ολο της μεγαλειο, απο τον λογο υπαρξης αυτης της ομαδας, μεχρι τα post του καθε πανασχετου και επικινδυνου ιδιοκτητη. Οπως εχω πει πολλες φορες βεβαια, αυτη ειναι η πραγματικοτητα στον κανονικο κοσμο. Να ζευγαρωσουμε το σκυλακι μας για να γινει γονιος/να γινει αντρας/να ζησει τη μητροτητα/να κανουμε χαριτωμενα κουταβακια κ.ο.κ.
Εμεις εδω μεσα τα λεμε ομορφα μεταξυ μας στο φορουμ. Ωραιος κοσμος κι εδω. Απλα παραλληλος με τον εξω...Δεν θα βρεθουν ποτε.
 


Fotis Deutschland

Well-Known Member
28 Ιουλίου 2019
45
3
24
Σε πληροφορω πως οχι...ψαχνουν και γαμπρους κανονικοτατα...να μην να γινει μανουλα η κορη τους; τι λες τωρα....χιλιαδες μελη.
Φυσικα φιογκακια, κορδελιτσες παιζουν φουλ στις φωτογραφιες. Οπως και αντιστοιχα brutal περιγραφες για οσους ψαχνουν γκομενα για το παλικαρι τους...η ηλιθιοτητα σε ολο της μεγαλειο, απο τον λογο υπαρξης αυτης της ομαδας, μεχρι τα post του καθε πανασχετου και επικινδυνου ιδιοκτητη. Οπως εχω πει πολλες φορες βεβαια, αυτη ειναι η πραγματικοτητα στον κανονικο κοσμο. Να ζευγαρωσουμε το σκυλακι μας για να γινει γονιος/να γινει αντρας/να ζησει τη μητροτητα/να κανουμε χαριτωμενα κουταβακια κ.ο.κ.
Εμεις εδω μεσα τα λεμε ομορφα μεταξυ μας στο φορουμ. Ωραιος κοσμος κι εδω. Απλα παραλληλος με τον εξω...Δεν θα βρεθουν ποτε.
Συμφωνώ σε όλα!
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Σας τρολαρω;Πας καλά;Την άποψη μου λέω για κάτι που με ενοχλεί.
για να σου απαντησω στο πμ αφου μου απαντησες και εδω
καταρχην δεν ειμαστε φιλοι
κατα δευτερον δεν εχω να σκεφτω πολυ καλα τιποτα
κατα τριτον αν νομιζεις οτι ειπα πολυ μεγαλη κακια να ξερεις οτι δεν εχω κοψει τα νυχια ακομα και με ποναν οταν παταω κουμπια στο πληκτρολογιο.

και ναι,πιστευω μας τρολαρεις.
 


Fotis Deutschland

Well-Known Member
28 Ιουλίου 2019
45
3
24
για να σου απαντησω στο πμ αφου μου απαντησες και εδω
καταρχην δεν ειμαστε φιλοι
κατα δευτερον δεν εχω να σκεφτω πολυ καλα τιποτα
κατα τριτον αν νομιζεις οτι ειπα πολυ μεγαλη κακια να ξερεις οτι δεν εχω κοψει τα νυχια ακομα και με ποναν οταν παταω κουμπια στο πληκτρολογιο.

και ναι,πιστευω μας τρολαρεις.
Δεν πειράζει υγεια πάνω από όλα.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.606
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3