Ζητώ να υιοθετήσω ένα κοκονι


zoizikid

New Member
7 Μαρτίου 2017
2
1
29
Καλησπέρα, ονομάζομαι Ζωή... πάντα ήθελα να υιοθετήσω τον δικό μου σκύλο ( υπάρχει στην οικογένεια σκύλος της αδερφής μου εδώ και 6 χρόνια ) και το τελευταίο καιρό έχω πάρει την απόφαση και ψάχνω με αγονία σε φορουμ και σαιτς να βρω ένα κοκονάκι προς υιοθεσία αλλα πάντα έρχομαι δεύτερη και τις τελευταίες μέρες με έχει πιάσει απελπισία... έχω μπολικη υπομονή και επιμονή και πολύ αγάπη για ένα μουσουδι στο σπίτι μου. έχω διαβάσει τα υπέροχα χαρακτηριστικά της φυλής .. μου φαίνεται υπέροχη η προσπάθεια διατήρησης της και θέλω να είμαι μέλος αυτης.. γνωρίζω αρκετά πράγματα για την εκπαίδευση του σκύλου τις πρώτες μέρες στο σπίτι και γενικά για τη διατροφη κλπ κλπ λόγω βοήθειας στην αδερφή μου για το δικό της σκυλάκι. Είδα μέσα απο το blog ότι παλαιότερα έχουν βοηθηθεί άτομα που ήθελαν να αποκτήσουν κοκονάκι και έχουν έρθει σε επαφή με εκτροφείς. ποια βηματα να ακολουθήσω? έστειλε mail ston κοε ο οποίος μου απάντησε με ένα έγγραφο όπου αναφέρονται όλεσ οι γέννες με τελευταία μία γέννα 10 μήνες πριν.. δεν ξερω πως να κινηθώ .. παρακαλώ βοηθήστε με..
 
  • Like
Reactions: ioanna a






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Αν είσαι μέλος σ'αυτή την ομάδα, τότε είσαι στον πιο έγκυρο κοκονοχώρο.