Η Λίλη ψάχνει σπίτι


DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
Λίλη

Γειά σας, είμαι Λιλυ και είμαι 4μηνών, είμαι εδώ και πολύ καιρό αδεσποτουλα!Οι προσωρινοί μου γονείς με βρηκαν σε πάρα πολύ κακή κατάσταση γιατί ήμουν υποσιτισμενη,κινδύνευα πολύ γιατι ζούσα στο δρόμο και με πήραν προσωρινά στο σπίτι τους. Είμαι πολύ φιλική με ανθρώπους και ζωάκια, είμαι πολύ παιχνιδιάρα και ήσυχη. Έχω μάθει να κάνω την ανάγκη μου έξω! Θέλω να βρω το παντοτινό μου σπίτι γιατί οι προσωρινοί μου γονείς δεν μπορούν να με φιλοξενήσουν άλλο γιατί έχουν και άλλα σκυλάκια στο σπίτι τους . Δεν θέλω να γυρίσω πάλι στον δρόμο, επείγει η φιλοξενία μου άμεσα!

Υ.Γ Θα δοθω αποπαρασιτωμενη εμβολιασμένη τσιπαρισμενη και θα μεταφερθώ δωρεάν όπου και αν βρίσκεσαι!

Λιλυ ❤
 






DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
Παιδιά καλησπέρα, η Λίλη πρέπει να δοθεί άμεσα, ήταν ένα από τα 6-7 σκυλάκια που ταΐζω από την άνοιξη, και επειδή μια μέρα την είδα χάλια, την πήρα, πήγε για νοσηλεία για κάποιες μέρες και μετά την πήρα σπίτι για να την προωθήσω.. Το ίδιο και με ένα άλλο σκυλάκι το οποίο ανέβηκε και υιοθετήθηκε άμεσα.. βρήκε μια θαυμάσια οικογένεια. Δυστηχως έχω ήδη 2 σκυλιά και πρέπει να πάρει σειρά και το επόμενο,που θα στειρωσω αύριο γιατί είναι εγγυος,οπότε θέλει φιλοξενία έπειτα, είναι και μεγαλόσωμο, οπότε καταλαβαίνετε τα περιθώρια είναι περιορισμένη Λίλη είναι πραγματικά πανέξυπνη, κάνει έξω την ανάγκη της και σιγά σιγά μαθαίνει σε λουρί. Μεταφορικά αναλαμβανουμε εμείς.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
Ελπίζω να την προωθείς στο fb και στις τόσες σχετικές σελίδες του, γιατί μόνο εδώ, φοβάμαι ότι δεν θα είστε τόσο τυχεροί.
Αν έχεις link, βάλτο να το προωθήσουμε.
 
  • Like
Reactions: DORIS and medusa


DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
Ελπίζω να την προωθείς στο fb και στις τόσες σχετικές σελίδες του, γιατί μόνο εδώ, φοβάμαι ότι δεν θα είστε τόσο τυχεροί.
Αν έχεις link, βάλτο να το προωθήσουμε.
Εννοείται προωθώ και εκεί, το λινκ είναι αυτό που έβαλα πιο πάνω που γράφει Λίλη, αυτό δηλαδή Η λιλη ψάχνει σπίτι
 
  • Like
Reactions: mareco


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.807
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf