ΚΥΝΟΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ


DimitrisG

Member
7 Μαϊου 2007
20
0
Ν.Φιλαδέλφεια
Οσοι κυκλοφορουν στο χώρο του σπορ με σκύλους θα εχουν ίσως ακούσει καποια στιγμή τον ''Κυνοαθλητισμο Καματερού''.

Από το 2000 περίπου μια παρέα 4 ανθρώπων ξεκίνησε να ασχολείται με το shutzhund και το IPO στην περιοχή του Καματερού!
Με το περασμα των χρόνων το club εξελίχθηκε και μεγαλώσε κυρίως σε ανθρώπινο δυναμικό!Ολά αυτα τα χρόνια διοργανώθηκαν πολλά σεμιναρια με ελλήνες και ξένους και εγίναν πολλές προπονησεις με διαφορορυς βοηθούς επίθεσεις!

Το κλαμπ μας λειτουργει εντελώς ερασιτεχνικά και κανεις μας δεν ασχολείται επαγγελματικα με τους σκύλους.
Η συνδρομή που υπάρχει καλύπτει τα λειτουργικα έξοδα του κλαμπ (ρευμα-γκαζον κτλπ) καθώς και μέρος των εξόδων των σεμιναρίων.

Καλώ λοιπόν οποίον θέλει να γνωρίσει το σπόρ και να ασχοληθεί να περάσει μια βόλτα από το χώρο και να μας γνωρίσει.
Αν κάποιος ενδιαφερεται μπορω να δώσω πληροφορίες εδώ...!
 


DimitrisG

Member
7 Μαϊου 2007
20
0
Ν.Φιλαδέλφεια
Οι προπονησεις συνεχίζονται καθε Τεταρτη και Παρασκευή στις 7.30 μμ και κάθε Κυριακή στις 11.00 πμ!
Ο χώρος βρίσκεται Φυλής 95 Καματερο και δυο τηλεφωνα επικοινωνίας 6944837854 Δημήτρης και 6977325753 Αντώνης!
 


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
ακουγεται πολυ ενδιαφερον!δλδ δεν υπαρχει καποιος επαγγελματιας εκπαιδευτης?
 














despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
κατα τα αλλα δεν μπηκες στο forum για να βρεις πελάτες ........
ακομα κ αυτο αν κανει καποιος που ειναι το κακο?υποτηθεται οτι στο φορουμ μπαινουν κ επαγγελματιες εκτροφεις η εκπαιδευτες η μπορει κ κτηνιατροι στο μελλον για να μας βοηθουν κ να τους "χρησιμοποιουμε"οταν θεωρουμε οτι ειναι σωστοι.:eek:
 




ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
ακομα κ αυτο αν κανει καποιος που ειναι το κακο?υποτηθεται οτι στο φορουμ μπαινουν κ επαγγελματιες εκτροφεις η εκπαιδευτες η μπορει κ κτηνιατροι στο μελλον για να μας βοηθουν κ να τους "χρησιμοποιουμε"οταν θεωρουμε οτι ειναι σωστοι.:eek:
οχι Δεσποινα δεν ειναι κακο

προτιμω και ολας να παίρνει πελάτες καποιος που συμμετέχει και γραφει και 5 πραγματα στο forum απο καποιον αλλο που δεν γραφει τίποτα και δουλευει υπόγεια (μέσω πμ )

αλλα οταν το πρωτο ποστ καποιου ειναι

mildecoy

Σε καμια περιπτωση δεν ηρθα για να δειξω το "μποι" μου, αλλα ουτε και να ψαρεψω πελατες.
ΕΜΕΝΑ (καλώς ή κακώς) μου δείχνει το αντίθετο

πες με περίεργο, πες με παραξενο , πες με καχύποπτο

εμένα αυτο μου βγάζει

Να απαντησεις οτι θες. Η προσφορα μου ισχυει. Με γνωριζεις προσωπικα και μιλας για την παρτη μου;
δεν νομίζω οτι σε γνωρίζω

εσυ με γνωρίζεις :confused::confused::confused::confused::confused::confused:

αν οχι που ξέρεις......

εδω ειναι forum

και ο καθενας γραφει οτι θέλει και οτι πιστευει

σωστα ή λάθος

στο χέρι μας ειναι να αποδείξουμε το αντίθετο

αν ημουν εγω στην θεση σου βέβαια δεν θα το εγραφα στο forum για να ' δειχτώ ' (εγω έτσι το πήρα)

υπάρχουν και τα πμ, τα τηλέφωνα κλπ

επίσης θα μπορουσες να επικοινωνησεις με τους διαφορους ομιλους και να προσφερθεις.

δεν καταδικάζω την προθεση

τον τρόπο καταδικάζω

λάθος κάνω???????

μπορεί

ειπα παραπάνο ομως οτι

πες με περίεργο, πες με παραξενο , πες με καχύποπτο

και πίστεψε με

υστερα απο 2 1/2 χρονια εδω με αυτα που εχω δει πιστευω οτι εχω δίκιο
 


DimitrisG

Member
7 Μαϊου 2007
20
0
Ν.Φιλαδέλφεια
Πω πω χαμός εγινε...!chill out δεν υπάρχει λόγος να χαλάμε τις καρδιές μας...!Μεγάλοι ανθρωποι ειμαστε και μπορούμε να καταλαβουμε ποιος δρα με σκοπό το προσωπικό του συμφέρον...!


Τωρα οσον αφορά το βασικο θέμα του τόπικ....οχι δεν υπάρχει επαγγελματιας εκπαιδευτής στο χώρο...!Κατα καιρούς εχουν περάσει καποιοι ερεθιστές οι οποίοι ομως δρούσαν κάτω από την εποπτεία του κλαμπ και όχι αυτονομα...!
Οι προπονησεις γίνονται υπο την καθοδήγησh εμπειρότερων οι οποιοι εχουν περάσει καποια σκυλια τους εξετάσεις επιπέδου IPO3, sch3!
Ο κάθε ιδιοκτήτης δουλευει μόνος του τον σκύλο του,χωρίς να του τον αγγίζει κανενας...!
Οτι αλλο θέλετε μπορείτε να ρωτήσετε!
 




DimitrisG

Member
7 Μαϊου 2007
20
0
Ν.Φιλαδέλφεια
Δεν ξέρω αν πρεπει να αναφερθουν ονοματα και επώνυμα απο τη στιγμή που δεν ειναι επαγγελματιες....!
Φυσικα δεν εχω κανενα προβλημα να σας τα στειλω με πμ αν πραγματικα ενδιαφερεστε ....!
 






despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
ΜΑΚΗ πλεον με τους καινουριους ορους του φορουμ ο καθενας μπορει να προτεινει,να διαφημιζει,δυσφημιζει κ να ψαρευει ελευθερα!
συν της αλλης νομιζω οτι εισαι υπερβολικος διοτι δεν φανηκε καθολου οπως το παρουσιαζεις.
αλλοι καλλοι που κανουν καραμπαμ δεν σε εχουν ενοχλησει,απορω?
τελος παντων νομιζω οτι γενικα θα επρεπε να ειμαστε λιγοτερο επιθετικοι κ καχυποπτοι.....:)
 


DimitrisG

Member
7 Μαϊου 2007
20
0
Ν.Φιλαδέλφεια
Ενα mali και 2 γερμανούς...!

Ελπίζω να μην παραξηγηθώ.....σκοπός μου δεν ειναι η διαφήμιση...σκοπός μου ειναι να βάλω στο ''παιχνιδι'' της εργασιας με το σκύλο καινούριους ανθρώπους που μπορεί να μην γνωρίζουν αλλά να τους αρέσει...!

Το κλαμπ ειναι ΜΗ κερδοσκοπικό και δεν εχει ουδεμια αναμειξη με οποιονδηποτε επαγγελματια του χώρου...! Δεν αναλαμβάνουμε βασικές υπακοές,σωματοφυλακες κτλ ασχετα....απλά καθοδηγούμε ανθρώπους στον αθλητισμό με σκύλους....!
 


despina

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2008
1.198
1
εγω δεν μπορω να καταλαβω πιοι κανουν τα δαγκωματα?οι ιδιωτες σκυλων φορανε στολη κ κανουν τος ερεθιστες?αν θελεις μπορεις να μου εξηγησεις?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.606
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3