Καινούρια και χρειάζομαι βοήθεια


Billy

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2008
230
2
Γειά σας . είμαι σχετικά νέο μέλος και προσπαθώ να φτιάξω photo album... Αλλα δεν τα καταφέρνω.:confused: Πως μπορώ να κάνω download τις φωτογραφίες?
 


Chloe

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2006
8.324
30
42
Αθήνα
prigipissa-straydog.blogspot.com
Γεια!
Τις φωτογραφίες θα τις ανεβάσεις πατώντας το κουμπί "upload". Εκεί σου λέει "αναζήτηση". Θα επιλέξεις τις φωτογραφίες που θέλεις από τον υπολογιστή σου και θα πατήσεις "upload pictures". :)
 


Billy

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2008
230
2
Πάω στο 'add albums', αλλά δεν εμφανίζει πουθενά το 'upload'. Κάνω βλακεία?
 


xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Πρωτα πρεπει να φτιαξεις αλμπουμ! βαλε τιτλο και πατα υποβολη. Μετα θα κανεις upload:)
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Καλώς ήρθες στο φόρουμ Billy! :)
Απ’ ότι είδα το έφτιαξες μια χαρά το album!

Παρεμπιπτόντως, στηθολουρο φοράς στον Ακύλα? :eek:
Καλά σε σκύλο αλλά και σε ...ιγκουάνα? :p
 


kokoni

Well-Known Member
6 Αυγούστου 2008
10.349
97
16
earth
ιγκουάνα με λουρί:D:D:D
όχι όχι
ιγκουάνα με στηθόλουρο:D:D:D

ακούει στο δίπλα ή τραβάει ανελέητα ???


κάλωσήρθες
καλές δημοσιευσεις:)
 


Billy

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2008
230
2
Καμιά φορά κάνει επίθεση στα σκυλάκια, οπότε πρέπει με κάποιο τρόπο να τον κοντρολάρω όταν είναι έξω.. Το λουρί είναι ειδικό για ιγκουάνα.:)
Η οικογένεια μας δεν τελείωσε εδώ, έχουμε κι άλλα μέλη, τα οποία θα προστεθούν στο άλμπουμ.:p:p Είμαστε μεγάααααλη οικογένεια:p
 




xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Kαλα ε? Γουσταρωω φορουμ με ατομα που εχουν 5 σκυλια (η vickr δεν ειναι που ειναι στη Σαλλονικη με 5?) ιγκουανα,γατες κλπ.. Ανοιξε κανα τοπικ στα θεματα φιλοζωιας για το ιγκουανα!! Πως ειναι πως φερεται κλπ!!:D
 


Billy

Well-Known Member
9 Οκτωβρίου 2008
230
2
Έχω 5 σκυλιά εγώ, γνωρίστηκα με τον φίλο μου ο οποίος έχει άλλα 5, τα φτιάξαμε... και τώρα είμαστε με πολλά + τα υπόλοιπα ζώα. Εχουμε μεγάλη τρέλα και θέλουμε το καλύτερο γι'αυτά:) :p :p :p
 


vicken

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2008
55
0
Thessaloniki
Καλώς ήρθατε κι εσείς!Κι εγώ πρόσφατο μέλος.Πολύ χαίρομαι που κι εσείς έχετε τόσα ζωάκια...μόνο μην μας πάρει χαμπάρι ο Κιλτίδης!(έτσι δεν τον λέν?)Καήκαμε!Xritaki ,ναι θεσ/νίκη είμαι.
 








xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Καλώς ήρθατε κι εσείς!Κι εγώ πρόσφατο μέλος.Πολύ χαίρομαι που κι εσείς έχετε τόσα ζωάκια...μόνο μην μας πάρει χαμπάρι ο Κιλτίδης!(έτσι δεν τον λέν?)Καήκαμε!Xritaki ,ναι θεσ/νίκη είμαι.
Ωχ σορυυυ απο vicken σε εκανα vickr :oops:!!
Nα τα χαιρεστε και οι δυο τα συνολικα 15!!! σκυλια σας!:D
 








kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Sorry..δεν ξερω γερμανικα αλλα το vicken μου βγαζει κατι σαν το βικυ στα γερμανικα!!:p:p:D