Καλτσες


Vania

Well-Known Member
13 Φεβρουαρίου 2017
188
694
Καλησπερα σας!
Θα ηθελα να μοιραστω κατι μαζι σας!

Το αγαπημενο παιχνιδι των σκυλων μου ειναι να κλεβουν καλτσες.

Δεν τις καταπινουν, ουτε τις σκιζουν ωστε να ειναι επικινδυνο. Μεχρι στιγμης τουλαχιστον.
Τις παιρνουν, αν ειναι σε σημειο που τις φτανουν, τις τιναζουν και με προκαλουν να τα κυνηγησω. Ειναι αρκετα αστειο και δε με ενοχλει τοσο, αλλα ρε παιδια, ψαχνω τις καλτσες να τις ταιριαξω ζευγαρι!

Ποια ειναι η γνωμη σας?

received_10156408546116757.jpeg
 






manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Να πάρεις αρκετά ζευγάρια ίδια μεταξύ τους. Έτσι όλες θα ταιριάζουν και δεν θα έχεις θέμα.

Πάντως καλό είναι να τους το κόψεις. Καλό είναι να ξέρουν τι τους επιτρέπεται και τι όχι αλλιώς βλέπω μετά τις κάλτσες να περνάνε σε κάτι άλλο.
 
  • Like
Reactions: Vania




bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
Εμένα η δική μου, μαζεύει κάλτσες ή παντόφλες στο κρεβάτι της. Αν την πάρω πρέφα στο δρόμο προς το κρεβατι, παρατάει τα πάντα και φευγει, αλλιώς τις παίρνει μαζί της και ξαπλώνει πάνω τους ή δίπλα τους.
Το κάνει συνήθως όταν είναι ενθουσιασμένη. Για παράδειγμα όταν έρχεται κάποιος σπίτι ή όταν της λένε γλυκόλογα.
 


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Όταν ήταν πιο πιτσιρίκι...και ξαπλώναμε για υπνο(αυτή κλασσικά δίπλα στα πόδια μου ή στα πλευρά μου)
Με το που κοιμόμασταν, εβγαινε το μυστηριώδες καλτσοτέρας παγανιά και συγκέντρωνε όλες τις κάλτσες στο μαξιλάρι της μικρής!
 


Vania

Well-Known Member
13 Φεβρουαρίου 2017
188
694
Ομολογω οτι επειδη το βρισκω αστειο, δεν τους το εχω απαγορευσει ρητα οπως εχω κανει με αλλα πραγματα.
Το να πω, "Βρε, παλι βρηκες καλτσα?" και να γελαω λεγοντας το μαλλον δεν ειναι σοβαρο μαλωμα, ε?
Το να τις δενω ζευγαρι ειναι πολυ καλη ιδεα, αλλα δεν τις παιρνουν κι απο το συρταρι μου, οπου ηδη τις εχω ανα ζευγαρι.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Να τις έχεις συνέχεια δεμένες.
Στο πλύσιμο, στο στέγνωμα, στο τριγύρισμα ολούθε.
Εκτός από την ώρα που τις φοράς :D
 
  • Like
Reactions: noni_papa and Vania


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
@Vania στη φωτο ο σκυλος που κοιταει. Δεν καταλαβαινω τι βλεπω; Ενα ματσο μαλλια;

Τωρα που το σκεφτομαι, δεν τους εχεις παρουσιασει, σωστα; Αν δεν υπαρχει λογος που δε θελεις, ανοιξε θεμα. :)
 


Vania

Well-Known Member
13 Φεβρουαρίου 2017
188
694
@Vania στη φωτο ο σκυλος που κοιταει. Δεν καταλαβαινω τι βλεπω; Ενα ματσο μαλλια;

Τωρα που το σκεφτομαι, δεν τους εχεις παρουσιασει, σωστα; Αν δεν υπαρχει λογος που δε θελεις, ανοιξε θεμα. :)
Καλημερα!
Πολυ μαλλι ε?
Εχει πεσει και το κοτσιδι μπροστα, εχεις δικιο, δε φαινεται τιποτα...
Την τραβηξα εκεινη την ωρα..

Δεν το εχω κανει ακομα γιατι δεν εχω αποφασισει με ποιο να ξεκινησω τις συστασεις.

Εσεις τι προτιματε?
1) με τη σειρα που ηρθαν σπιτι μου?
2) ηλικια φθινουσα ή αυξουσα?
 
  • Like
Reactions: Yorkaddict




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3