Καρτέλα "Πρόσφατα θέματα"


PurpleSkies

Well-Known Member
14 Φεβρουαρίου 2011
65
0
Αθηνα
Καλησπέρα σας!

Κατ' αρχάς να πω πολλά μπράβο για το forum στο σύνολό του... Είναι γενικώς ίσως το πληρέστερο που κατάφερα να βρω στην κατηγορία του.

Όμως, καθώς ο όγκος των θεμάτων είναι μεγάλος, είναι εύκολο να χαθεί κανείς εαν δε χρησιμοποιήσει την αναζήτηση και επιθυμεί να περιηγηθεί συνολικά στο forum.

Προσωπικά θα με εξυπηρετούσε χρηστικά η δημιουργία μιας επιπλέον "καρτέλας" με τα πιο πρόσφατα θέματα ανεξαρτήτως ενότητας (ας αναφέρεται ωστόσο η ενότητα στην οποία εμπίπτει το κάθε θέμα).
Με άλλα λόγια, μια επιπλέον, εναλλακτική κατηγοριοποίηση των θεμάτων, αυτή τη φορά χρονικά.

Δεν ξέρω εαν θα εξυπηρετούσε και άλλους ή αν έχει προταθεί ξανά και απορριφθεί...

Ευχαριστώ για τη δυνατότητα που μου δώσατε να το προτείνω!

Μαίρη.
 


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Μαίρη,
αυτό που περιγράφεις είναι τα Νέα Μυνήματα.
Με την μόνη διαφορά πως εκεί εμφανίζονται χρονικά τα θέματα μόνο όταν υπάρχει μη αναγνωσμένο μύνημα :)
 


PurpleSkies

Well-Known Member
14 Φεβρουαρίου 2011
65
0
Αθηνα
Ωπα! Συγγνωμη!
Για να'μαι ειλικρινης βεβαια στα Νεα μηνυματα δε μου εμφανιστηκε ποτε τιποτα...ακομα και αν υπηρχε καποιο νεο θεμα.
Εννοω να υπαρχει ενας "χωρος" ας το πω, οπου θα εμφανιζονται (σταθερα) τα νεα θεματα που δημιουργουνται, ανεξαρτητως του αν εχω σχολιασει εκει ή όχι.
Το εχω δει σε αλλο κυνοφιλικο forum οπου ειμαι μελος με το ονομα "Προσφατες συζητησεις" και εκει μ' εξυπηρετει (τουλαχιστον προσωπικα) παρα πολυ.

Ή αυτο ειναι και τα "Νεα Μηνυματα" και λεω αρλουμπες τοση ωρα, καθ' ό,τι μετρια εξοικειωμενη με την τεχνολογια και οχι χακερ;; χιχι... :p
 


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Στα Νέα Θέματα εμφανίζονται οι συζητήσεις που δεν έχεις διαβάσει, με χρονική σειρά.
Αν έχεις διαβάσει μια συζήτηση αλλά δημοσιευτεί νέο μύνημα, στην εμφανίζει πάλι εκεί..
Σε αυτά που έχεις δημοσιευσει και εσύ στα βγάζει με ένα πράσινο βελάκι :)
 


PurpleSkies

Well-Known Member
14 Φεβρουαρίου 2011
65
0
Αθηνα
Ευχαριστώ, Sofouli!
Δεν ειναι ακριβως αυτο που εννοούσα ότι θα βόλευε τουλάχιστον εμένα, αλλά δεν πειράζει!! Προφανώς εξυπηρετεί το πράγμα όπως είναι ήδη...
Να'σαι καλά για το χρόνο σου... :)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.328
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc