Κοκκινα ματια και δακρυα


Petrospar

Member
7 Δεκεμβρίου 2020
7
8
54
Καλησπερα,
Απο το πρωι εχουμε το ενα ματι πολυ κοκκινο και βγαζει και δακρυα.
Τι μπορω να κανω??
 






Petrospar

Member
7 Δεκεμβρίου 2020
7
8
54
καλημερα
σας ευχαριστω. και τσουκνιδες και πευκα.. σημερα ειναι πολυ καλυτερα οποτε για την ωρα δεν βαζω τιποτα.. σας ευχαριστω και παλι
 


Aliki V.

Well-Known Member
1 Μαϊου 2020
554
527
49
Καλημέρα. Πείτε μου λίγο..οι τσουκνίδες τα ενοχλούν όπως εμάς? γιατί πάμε βόλτα καθημερινά κι αυτό το χαζό πάει και μπαίνει όπου να ναι κι όταν δω τσουκνίδα την τραβαω . ..κάνω καλά ή λόγω τρίχας δεν παθαίνουν κάτι;
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.548
6.975
καλημερα
σας ευχαριστω. και τσουκνιδες και πευκα.. σημερα ειναι πολυ καλυτερα οποτε για την ωρα δεν βαζω τιποτα.. σας ευχαριστω και παλι
Ένα tobrex στο σπίτι κ μια σταγόνα σε κάθε μάτι όποτε συμβεί κάτι τέτοιο καθόλου κακό δεν κάνει, τουναντίον.

Είναι πολύ ελαφρύ - μην το μπερδέψεις με το tobradex που έχει κορτιζόνη.

Και αυτές τις ερωτησεις για τα απλά τα καθημερινά, χτύπα τες ένα τηλεφωνάκι στο γιατρό, κ αυτό κακό δεν κάνει - κ πάλι: τουναντίον.
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.548
6.975
Καλημέρα. Πείτε μου λίγο..οι τσουκνίδες τα ενοχλούν όπως εμάς? γιατί πάμε βόλτα καθημερινά κι αυτό το χαζό πάει και μπαίνει όπου να ναι κι όταν δω τσουκνίδα την τραβαω . ..κάνω καλά ή λόγω τρίχας δεν παθαίνουν κάτι;
Τι να σου πω, πριν καμιά βδομάδα ο δικός μου είχε ξεπατωθεί να πατάει, να στριφογυρνιέται κ να μυρίζει μέσα σε κάτι τσουκνίδες. Έχεσ.. εμμ έκανε τα κακά του λοιπόν εκεί κ μόλις έσκυψα να τα μαζέψω ίσα που με ακούμπησε μία (νόμισα ότι είχα καλυφθεί επαρκώς με το σακουλάκι - αμ δε) κ έτσουζα μέχρι το βράδυ (είχα ξεχάσει πώς ήταν το "τσίμπημα" τσουκνίδας :mad: :mad: ). Αυτός πάλι, που μόνο που δεν τις έκανε μάσκα ομορφιάς, δε χαμπάριασε. Με την τρίχα δεν έχουν θέμα θεωρώ. Τώρα σε πιο γυμνά μέρη (π.χ. άμα ξαπλωθεί κάτω με την κοιλιά που είναι αραιή η τρίχα) ή σε μάτια/μύτη/στομα φαντάζομαι ότι υπάρχει πρόβλημα παρόμοιο με μας.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.795
Μέλη
19.921
Νεότερο μέλος
Αργυρώ Π