Κοπή πίτας [ή και όχι] 2016


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.650
19.880
Που σημαίνει ότι...κατόπιν σφοδρότατων πιέσεων που έχω δεχθεί και σκληρότατου bulling, αναγκάζομαι να δημιουργήσω το θέμα αυτό, για να συναντηθούμε όπως κάποτε, όσοι περισσότεροι τα καταφέρουμε.

Η ημερομηνία, είναι απαρέγκλιτα η 6 Μαρτίου. Δεν γίνεται να αλλάξει, για σημαντικό [λέμε τώρα] λόγο, οπότε παρακαλώ, μην αναλωθούμε σε συζήτηση τύπου...εγώ δεν μπορώ τότε, να το κάνουμε τότε, που...α...δεν θα μπορεί ο άλλος και...ούτω καθεξής!

Τοποθεσία, η γνωστή.

Ωρα...ok...εγώ είμαι πρωινός τύπος και άλλωστε μέρα αιχμής, σε μέρος αιχμής ΚΑΙ σε ώρα αιχμής, μόνο για διασκέδαση δεν προσφέρονται. Οπότε...10:00; 10:30 το αργότερο; κάπου εκεί ε;

Το [ή και όχι] του τίτλου, σημαίνει ότι...λυπάμαι αλλά, δεν προτίθεμαι να οργανώσω κάτι τέτοιο, όπως τις άλλες φορές.
Απαιτεί χρόνο, χρήμα, ενέργεια και διάθεση και ειλικρινά, δεν μου περισσεύουν. Οποιος όμως έχει την όρεξη, να το κανονίσει, θα μας ευχαριστήσει. Αρκεί, να μην μου ζητήσει βοήθεια, ούτε καν συμβουλευτική :p

Αυτά από εμένα.

Τα λέμε 6 του μηνού, πουρνό.

Βοήθειά μας :whistle::whistle::whistle:
 






























johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Τις κίτρινες κορδελίτσες σας, να βγάλετε από την ναφθαλίνη, μερικοί-μερικοί :whistle:
Μας φωνάξατε?:D
ΕΔΩ είμαστε!:love:

Εγω θα εχω κιτρινο λουρί παντως.... :p
Φαντάζομαι ότι κυριολεκτείς: ΕΣΥ θα το φοράς, έτσι?:LOL::p
 






TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
οπότε παρακαλώ, μην αναλωθούμε σε συζήτηση τύπου...εγώ δεν μπορώ τότε, να το κάνουμε τότε, που...α...δεν θα μπορεί ο άλλος και...ούτω καθεξής!
μα ούτε ένα εξελάκι για τις προτιμήσεις μέρας και ώρας δεν θα φτιαχτεί;:D
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.811
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf