Κτηνίατρος-Θεσσαλονίκη


Rigas the Dog

New Member
17 Αυγούστου 2021
2
0
28
Θεσσαλονίκη
Καλησπέρα, είμαι νέο μέλος εδώ..
Ο σκυλακος μας, αντιμετωπίζει ένα θέμα με το Στάζι του τις τελευταίες μέρες. Πιο συγκεκριμένα, δεν έχει όρεξη να φάει, έκανε μια φορά εμετό και κάνει διάρροιες. Ψάχνω έναν καλό κτηνίατρο στην Θεσσαλονίκη, μιας και ο δικός μας λείπει διακοπές και δεν θέλω να ταλαιπωρείται ο σκύλος. Αν μπορεί κάποιος να πει την εμπειρία του από κτηνιάτρους της πόλης, ας γράψει από κάτω. ευχαριστώ!
 


Belvigo

Well-Known Member
25 Ιουνίου 2021
240
201
Ένας καλός κτηνιατρος στην Θεσσαλονίκη είναι ο Τάσος Αμασλιδης(Καλαμαριά) αν και λίγο ακριβός, ένας άλλος είναι ο Ηλίας Κορσαββιδης(άνω Τούμπα). Δεν ξέρω αν σε βολεύουν οι περιοχές.
 


Rigas the Dog

New Member
17 Αυγούστου 2021
2
0
28
Θεσσαλονίκη
Ένας καλός κτηνιατρος στην Θεσσαλονίκη είναι ο Τάσος Αμασλιδης(Καλαμαριά) αν και λίγο ακριβός, ένας άλλος είναι ο Ηλίας Κορσαββιδης(άνω Τούμπα). Δεν ξέρω αν σε βολεύουν οι περιοχές.
Τηλεφώνησα, αλλά λείπουν διακοπές. Για την κλινική του Αγαθαγγελιδη στη Σταυρούπολη, γνωρίζει κάποιος κάτι; Έχω ακούσει καλά, αλλά και άσχημα λόγια και προβληματίζομαι
 


Belvigo

Well-Known Member
25 Ιουνίου 2021
240
201
Οι περισσότεροι κτηνιατροι είναι διακοπές τώρα. Και ο δικός μου είναι, απλά έχει αφήσει αντικαταστατη οπότε το κτηνιατρείο παραμένει ανοιχτό. Τώρα από κλινικές δεν γνωρίζω, ευτυχώς μέχρι και σήμερα δεν χρειάστηκε να τα πάω σε κλινικές, οπότε σε αυτό δεν μπορώ να σε βοηθήσω. Πάντως παλαιότερα που έψαχνα για κλινικές ώστε να ξέρω που θα τα πάω αν χρειαστεί κάτι έκτακτο, αυτό που είχα βρει κοινό για όλες τις κλινικές είναι ότι όλες έχουν θετικά και αρνητικά σχόλια. Τώρα είναι στην κρίση του καθενός που θα επιλέξει να πάει τον σκύλο του.
 
  • Like
Reactions: Rigas the Dog


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Τηλεφώνησα, αλλά λείπουν διακοπές. Για την κλινική του Αγαθαγγελιδη στη Σταυρούπολη, γνωρίζει κάποιος κάτι; Έχω ακούσει καλά, αλλά και άσχημα λόγια και προβληματίζομαι
Εγώ για τον Αγαθαγγελίδη έχω μόνο καλά λόγια να πω.
 
  • Like
Reactions: Belvigo


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Αγαθαγγελίδης Κυριάκος
Ωραιοκάστρου 88, Σταυρούπολη , Θεσσαλονίκη
2310688444
2312318026

Αμασλίδης Τάσος
Αδριανουπόλεως 33, Θεσσαλονίκη
2310437456
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.592
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3