Λάδι σολομου για τριχόπτωση


Evep

New Member
9 Οκτωβρίου 2019
4
0
37
Παιδιά γεια σας!
Έχω ενα κουταβι 10 μηνων πλεον και τον τελευταίο μηνα εχει πολλη τριχόπτωση και πιτυρίδα-ξηροδερμια. Αποφασισα να της δωσω λαδι σολομου γιατί διαβασα οτι κανει καλο για το τριχωμα. Ξερετε τι πρέπει να προσεξω στην δοσολογια; Της δινω ξηρα τροφη, πρεπει να τσεκαρω κάτι στην ξηρα τροφή για να βγάλω τη δοσολογια του λαδιου; Κι αν ξερετε κάποιο δοκιμασμένο και καλο λαδάκι παρακαλώ πειτε μου! Ευχαριστώ!
 


Tania2010

Member
6 Αυγούστου 2019
18
3
28
Παιδιά γεια σας!
Έχω ενα κουταβι 10 μηνων πλεον και τον τελευταίο μηνα εχει πολλη τριχόπτωση και πιτυρίδα-ξηροδερμια. Αποφασισα να της δωσω λαδι σολομου γιατί διαβασα οτι κανει καλο για το τριχωμα. Ξερετε τι πρέπει να προσεξω στην δοσολογια; Της δινω ξηρα τροφη, πρεπει να τσεκαρω κάτι στην ξηρα τροφή για να βγάλω τη δοσολογια του λαδιου; Κι αν ξερετε κάποιο δοκιμασμένο και καλο λαδάκι παρακαλώ πειτε μου! Ευχαριστώ!
Καλησπέρα, εμένα όταν άρχισε να έχει τα συμπτώματα αυτά τότε μου είπε η κτηνίατρος μου ότι έχει αλλεργία από τη τροφή! Ρώτα τ κτηνίατρο σου! Εμένα μου έδωσε θεραπεία ένα Σαμπουάν για σκυλάκια ειδικό και σταμάτησε την πυτυριδα-ξηροδερμια
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3