Λάστιχο από μηχανάκι???


Ektorakos1

Well-Known Member
29 Ιανουαρίου 2017
78
167
51
Καλησπέρα, μια ερώτηση γιατί ειλικρινά δεν έχω ιδέα, ο Έκτωρ ανακάλυψε ένα λάστιχο από μηχανάκι και έχει τρελή χαρά, το έχει βάλει κολάρο και δεν το αφήνει... το θέμα είναι εγώ να του το αφήσω ή είναι επικίνδυνο ?
 
  • Like
Reactions: ioanna a


manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Εμένα ο δικός μου είχε για παιχνίδι ένα λάστιχο από καρότσι. Είναι το μόνο παιχνίδι που κράτησε πάνω από ένα χρόνο. Ότι άλλο του είχα δώσει το έβγαλε οφ σε μισή ώρα. Το πέταξα πριν λίγες μέρες γιατί εμφανίστηκαν τα σύρματα που είχε μέσα.
Θεωρώ πως δεν υπάρχει πρόβλημα. Αν αρχίσει να το κόβει κομάτια και εμφανιστούν, πάρτο.
 














tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
σκέτο λάστιχο είναι... έχει σύρματα???? δεν νιώθω να έχει πουθενά σύρματα , μόνο βρώμα έχει αλλά αυτό δεν τον ενοχλεί προφανώς :X3:
εχει συρματα μεσα,δεν φαινοντε
αν αρχιζει να το τρωει θα τα δεις η αν πας να το κοψεις παλι θα τα βρεις μπροστα σου.
οσο δεν κοβει κομματια να το φαει ειναι ακινδυνο.
 
















Anniegr

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
776
1.125
Μα το θεο... είναι λίγο βλάκας πέρασε το κεφάλι μέσα και πήγαινε πέρα δώθε καμαρωτός με το λάστιχο κολάρο κανονικά :rolleyes:
Εγώ τους έχω 2 κάτω και 1 κρεμασμένο σε δέντρο, τρελαίνονται.

Η δε Prada το παίρνει μέχρι επάνω στην πόρτα, το αφήνει να τσουλήσει, το πιάνει, το βάζει κολάρο και ξανά μανά, όλη μέρα η ίδια ιστορία. Αλλά θα σου κάνει κάτι πλάτες ο Έκτωρ φοβερές :LOL::LOL:

 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Τα ελαστικά δεν θεωρούνται επιζήμια για το περιβάλλον λόγω των ουσιών που απελευθερώνουν σε αυτό; Είναι σίγουρο ότι είναι ασφαλής η μακροχρόνια χρήση τους ως παιχνίδι για τον σκύλο; Με δεδομένο κιόλας ότι είναι κάτι που έρχεται σε άμεση επαφή με τον οργανισμό του, το μασάει. Δεν είναι το ίδιο με το να έχεις λάστιχα στον κήπο για γλάστρες ή καθίσματα.

Δεν λέω ότι σίγουρα δεν είναι ασφαλή, αλλά καλού κακού θα το έψαχνα λίγο.
 


Ektorakos1

Well-Known Member
29 Ιανουαρίου 2017
78
167
51
Εγώ τους έχω 2 κάτω και 1 κρεμασμένο σε δέντρο, τρελαίνονται.
Θα μπορούσα να έχω ανεβάσει εγώ αυτή τη φωτογραφία , έτσι ακριβώς το κρατάει ή το πετάει στον αέρα και το πιάνει (y)

xotikouli, το σκέφτηκα και εγώ αυτό αλλά για την ώρα δεν το τρώει ( να το καταπιεί ), παίζει μόνο και ειλικρινά το θέμα να βρεις κάτι να απασχολήσεις ένα ροτ πάνω από μισή ώρα χωρίς να το διαλύσει είναι δύσκολο :sneaky:
 
  • Like
Reactions: Anniegr


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf