Λίπωμα σε σκύλο


Panagiota pan

Member
11 Φεβρουαρίου 2021
11
13
33
Παιδία καλησπέρα και πάλι. Μετά το γεγονός της κάμπιας π φάγαμε και αφού φαίνεται να τη γλυτώσαμε... Πριν λίγες μέρες ψηλαφιζω στη ράχη της μικρής στα πλάγια ένα γρομπαλακι κοντά στα πλευρά περίπου 2 εκ. Δυστυχώς τη σκυλίτσα την έχει η μαμά μου και δν το είχε παρατηρήσει σήμερα π την είδα το εξωγκωμα αυτό έχει γίνει τριπλάσιο περίπου σαν μπαλάκι του πιν πονκ φανταστείτε. Δεν πονάει πάντως και φαίνεται σαν να μην εχει κατι. Αύριο θα την παω στο γιατρο έχω κλείσει ραντεβού αλλά έχω αγχώθει πολύ. Μήπως κάποιος γνωρίζει κάτι ; Τι μπορεί να είναι ;
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.118
4.785
Μπορει να ειναι απο κύστη ή λιπωμα μεχρι και μαστοκυττωμα... Μονο ο κτηνιατρος μετα απο εξετασεις μπορει να σου απαντησει. Ευχομαι περαστικα.
 
  • Like
Reactions: Panagiota pan


Panagiota pan

Member
11 Φεβρουαρίου 2021
11
13
33
Μπορει να ειναι απο κύστη ή λιπωμα μεχρι και μαστοκυττωμα... Μονο ο κτηνιατρος μετα απο εξετασεις μπορει να σου απαντησει. Ευχομαι περαστικα.
Καλημέρα και ευχαριστω πολύ για την απάντηση. Μόλις την εξέτασε ο γιατρός και μου είπε πως είναι μάλλον πρόβλημα με τον αδένα της. Ξεκινήσαμε αντιβίωση και βλέποντας κ κάνοντας μου είπε μπορεί να είναι από κάτω απλό έως σοβαρό . Θα δείξει
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.600
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3