Νέο Μέλος


Mimas

Member
26 Φεβρουαρίου 2008
15
0
Καλησπέρα σε όλους,

Πραγματικά χαίρομαι που γίνομαι μέλος σε ένα forum που αφορά τις μεγάλες μας αγάπες που δεν είναι άλλες από τους τετράποδους φίλους μας.

Είμαι κάτοχος ενός boxer τιγρέ τον οποίο τον βρήκα 3 ετών στο δρόμο. Έψαξα να βρω τον ιδιοκτήτη του και όταν τον βρήκα πραγματικά έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου γιατί έπρεπε να τον δώσω. Για καλή μου τύχη μετά από ένα μήνα μου τον χάρισε γιατί είχε ένα pitbull ο ίδιος και γινόταν μάχη στο σπίτι του. Ίσως το καλύτερο δώρο που μου έγινε ποτέ.

Απο τότε και για 6 χρόνια τώρα (9 ετών είναι) τον έχω σαν παιδί μου και τώρα που περιμένουμε σε λίγους μήνες παιδί με την γυναίκα μου ελπίζω να μην μου ζητήσουν αφού γεννηθεί το μωρό να τον απομακρύνω για λίγους μήνες γιατί απλά θα τρελαθώ.

Αρκετά σας ζάλισα.

Χάρηκα
Γιώργος (33 ετών).
 




Gogo

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2008
538
0
marko
Καλως ηρθες Γιωργο εσυ και το μποξερ σου! :D

Με το καλο να ερθει και το μωρο σας!

Δεν φανταζομαι να υπαρχει προβλημα με το σκυλο και το μωρο! :?
 


lone wolf

Well-Known Member
13 Οκτωβρίου 2006
706
3
Athens
Γιώργο, το σίγουρο είναι ότι δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα με το μωρό αρκεί το ζώο να μην είναι επιθετικό. Τοα μπόξερ είναι το καλύτερο σκυλί για παιδιά, το ξέρω γιατί μεγάλωσα με ένα. Μη τους αφήσεις να σε πείσουν για το αντίθετο, φρόντισε να τους γνωρίσεις σωστά και όλα θα πάνε καλά. Σε επόμενο ποστ θα σου γράψω πως να το κάνεις.

Με το καλό το νέο μωρό και καλως όρισες στο forum. :)
 












sarah

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2008
98
0
γεια σου φίλε γιώργο! να ξέρεις ότι το παιδί σου ,όταν έρθει με το καλό θα μάθει να περπατάει πάνω στο μπόξερ σου!
καλώς ήρθες!