Νέο μέλος και εγώ...


Marin

Well-Known Member
1 Απριλίου 2007
124
22
Athen
Καλημέρα σας,

Εχθές μια καλή κοπέλα μέλος του forum, με ενημέρωσε σχετικά με ένα θέμα που με ενδιαφέρει, ώστε να απαντήσω για να καταλάβουν οι υπόλοιποι τι παίζεται.

Είμαι η Μαρίνα και είμαι από το Σωματείο Περίθαλψης και Προστασίας Αδέσποτων Ζώων - Stray.gr, αλλά εδώ δεν εκπροσωπώ απαραίτητα απόψεις του Stray.gr, γιατί για τις απόψεις αυτές, αποφασίζουμε ομαδικά.

Εδώ εκπροσωπώ τον εαυτό μου και το site μου για τα κατοικίδια.

Οι ιδιοκτήτες του forum, είναι ευπρόσδεκτοι και για ανταλλαγή banner των forums μας. :D :) :shock:

Φιλικά,
Μαρίνα Λυμπεροπούλου
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Τώρα μάλιστα! :p
Καλώς ήρθες λοιπόν και επίσημα στην παρέα! :wink:
Η εμπειρία σου και οι γνώσεις σου είναι σίγουρο ότι θα φανούν πολύτιμες!
 




Marin

Well-Known Member
1 Απριλίου 2007
124
22
Athen
Γειααα,

Βλέπω ροτάκια και ντομπερμανάκια και μου φτιάξατε τη μέρα!!!

Μαρίνα
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Αγαπητή pets.gr,
Το να ρωτήσω τι σκυλάκο έχεις, αφού ανήκεις στο stray, το θεωρώ μάλλον περιττό... :wink:
Θα ρωτήσω λοιπόν… Πόοοοσα φιλοξενείς στο σπίτι σου? :lol:
Και κάτι άλλο.. με ποιον τρόπο μπορεί κάποιος να βοηθήσει το έργο του stray?
 


Marin

Well-Known Member
1 Απριλίου 2007
124
22
Athen
Χαχα, βασικά εχω τρια δικά μου, δύο ημίαιμα και ένα springer spaniel. Αλλα εχω μεγαλώσει ροτακι και έχω φιλοξενήσει ντομπερμανακια και ξέρω τι τέλεια ζώα είναι. Αν και τα ροτακια ειναι λιγο καθαρματα καταστροφικά αλλά τα λατρεύω.

Πως να βοηθήσετε? Υπάρχουν άπειροι τρόποι, ξεκινώντας από προώθηση αγγελιών.

Δε ξέρω τι να αναφέρω από όλα, αλλά αν ξεκινήσουμε από προώθηση αγγελιών, είναι το ιδανικό αν καταφέρουμε και δώσουμε μερικά ζώα, ειδικότερα τα πιτμπουλάκια μας.

Ποιος είναι ο admin?

Μαρίνα
 


nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
...μαρινα καλως ηρθες...οντως σαν ορμωμενος ταυρος μπηκες...βλεπω και το φορουμ το μεσημερι να βγαζει αλαμπουρνεζικα ....παει λεω μας την πεσανε....με ιους οι κακοι...... :D
 


Marin

Well-Known Member
1 Απριλίου 2007
124
22
Athen
oscar said:
...μαρινα καλως ηρθες...οντως σαν ορμωμενος ταυρος μπηκες...βλεπω και το φορουμ το μεσημερι να βγαζει αλαμπουρνεζικα ....παει λεω μας την πεσανε....με ιους οι κακοι...... :D

χαχα τα πήρα με αυτά που διάβασα γιαυτό!