Να με και εγω!!!! 3 μηνες ακομα!!


ntinosntinos

Member
9 Αυγούστου 2007
6
0
Για σας και από εμένα!!!!
Εγώ ακόμα δεν έχω τον σκυλακο μου, περιμένω την γεννά τον Σεπτέμβρη οπού και θα πάω να δω και τον εκτροφεα και να επιλέξω ενα κουτάβι Λαμπραντόρ!!! θα το πάρω όμως το Νοέμβρη, αχ....

Υστερα από αρκετά χρονιά σκέψης και υπομονής (τριανταρισα πια!!)και αφού πλέον έχω και σπίτι με κήπο είπα επιτελούς να πραγματοποιήσω το παιδικό μου όνειρο, ένα Λαμπραντόρ οπού με αυτή την φυλή είμαι ερωτευμένος από παιδί και πιστεύω οτι πλέον έχω το μυαλό και την σοβαρότητα να ασχοληθώ μαζί του και να το μεγαλώσω σωστά!!
Μέτα από αρκετό ψάξιμο κατέληξα σε ένα εκτροφεα τον οποίο θα επισκεφτώ σε λίγο καιρό να τσεκάρω και από κοντά τα πράγματα!!

Μένω σε μια παραλιακή κωμόπολη λίγο έξω από το Ναύπλιο και οπότε χώρος και πάρκα και παραλίες για παιχνίδι υπάρχουν σε αφθονία!!!
Παλιότερη εμπειρία έχω από σκυλιά αν και ήμουν πιτσιρίκος τότε έζησα 11 υπέροχα χρονιά με ένα επανιελ μπρετον(ελπίζω έτσι να γράφεται).
Αυτα πάνω κάτω για μένα και περισσότερα όταν πάρω το Λαμπραντόρ μου!!!
\:D/
 


Morgan_A

Well-Known Member
27 Απριλίου 2007
180
4
Αθήνα
www.ourdogs.gr
Kαλώς ήρθες...

Καλώς ήρθες στην παρέα μας..., φίλε "ntinosntinos" :)

Aπό όσα μας γράφεις, καταλαβαίνω ότι έχεις πάρει την απόφαση αυτή..., μετά από σοβαρή σκέψη και προβληματισμό...!!!
Αυτό σε τιμά ιδιαίτερα...

Σου εύχομαι λοιπόν, με το καλό..., να έρθει η ώρα, που θα πάρεις στα χέρια σου το κουταβάκι σου.

Ακόμα θα ήθελα να σου ευχηθώ καλή τύχη στην επιλογή σου...!!! :)
 




nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
καλως ηρθες φιλε ntinosntinos ,ακριβως οπως τα λεει η φιλη morgan.a :D

αντε με το καλο να σου ρθει ο κουταβος...
 






ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
«Κι είμαστε ακόμα ζωντανοί στη σκηνή σαν ροκ συγκρότημα»…. :wink:
Παιδιά μη μασάτε τίποτα! Σιγά τα ωά! Βλέπω και τους παραθεριστές του δεκαπενταύγουστου τι καλά που περνάνε μέσα στα αυτοκίνητα μποτιλιαρισμένοι! Βρε ουστ!!!! 8)

Καλώς ήρθες ntinosntinos! Όποιο κουτάβι και να πάρεις είμαι σίγουρη πως μαζί σου θα περάσει ζωή χαρισάμενη! Άντε με το καλό! :p
 










ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Καλώς όρισες dior! :p
Τα greklish δεν επιτρέπονται στο dogforum. Γράφε σε παρακαλώ πολύ μόνο σε Ελληνικά. Άνοιξε, αν θες, καινούργιο θέμα στην ενότητα «Νέο μέλος» και γράψε μας λίγα πράγματα για σένα και τη σχέση σου με τα σκυλιά για να σε γνωρίσουμε καλύτερα! :wink:
 


Dobie

Member
12 Αυγούστου 2007
7
0
amangos said:
Μοργκαν, έχω την αίσθηση ότι όλοι έχουν πάει διακοπές...
Εσύ, η Ρόττυ, εγώ και ο Ντίνος-Ντίνος είμαστε εδώ.

Καλώς όρισες Ντίνος-Ντίνος, με εσένα γίναμε πέντε!!!
:lol:
Ηθελα να ηξερα ολοι αυτοι που πηγαν διακοπες τους σκυλους τους πηραν μαζι τους??? :roll: :roll: :roll:
 


dior

Active Member
12 Αυγούστου 2007
36
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΑΜΑ ΗΞΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑ
 


Morgan_A

Well-Known Member
27 Απριλίου 2007
180
4
Αθήνα
www.ourdogs.gr
χμμμ...

Dobie said:
amangos said:
Μοργκαν, έχω την αίσθηση ότι όλοι έχουν πάει διακοπές...
Εσύ, η Ρόττυ, εγώ και ο Ντίνος-Ντίνος είμαστε εδώ.

Καλώς όρισες Ντίνος-Ντίνος, με εσένα γίναμε πέντε!!!
:lol:
Ηθελα να ηξερα ολοι αυτοι που πηγαν διακοπες τους σκυλους τους πηραν μαζι τους??? :roll: :roll: :roll:
Και οι πανσιόν'ς, βέβαια, τέτοια εποχή είναι γεμάτες, αλλά πιστεύω, ότι πολλοί είναι και αυτοί,
που πήραν τα σκυλιά τους μαζί τους.

Εγώ για παράδειγμα, λέω να φύγω μεθαύριο και θα τον πάρω μαζί μου.
 


Morgan_A

Well-Known Member
27 Απριλίου 2007
180
4
Αθήνα
www.ourdogs.gr
Ευχαρίστως...

dior said:
morgan thelo na matho gia ton skylo sou
Κατ΄ αρχήν, να σου ευχηθώ και εγώ, καλώς όρισες στην παρέα μας... :)

Όσο για τον σκύλο μου..., ευχαρίστως να σου πω, ότι θέλεις... :)
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Μετρήστε κι εμένα στους παραθεριστές της σχετικά άδειας Αθήνας... 8)

Καλώς ήρθες κ από εδώ ntinosntinos!

Μιας και έχεις 3 μήνες μπροστά σου μέχρι να αποκτήσεις το σκυλάκι που τόσο θέλεις, προτείνω να αξιοποιήσεις τον χρόνο που έχεις με πολύ πολύ διάβασμα. Και για την φυλή, αλλά κυρίως για τη σωστή ανατροφή και εκπαίδευση του κουταβιού :wink:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981