Οικονομική τροφή για στειρωμένα σκυλιά


maya tkrts

Member
24 Σεπτεμβρίου 2022
6
1
32
Καλησπέρα στην ομάδα,είμαι νέο μέλος και θα ήθελα να ρωτήσω γνώμες για οικονομικές τροφές για στειρωμένη σκυλίτσα 20 κιλών! δοκίμασα την gemon,την έτρωγε με όρεξη αλλά τα κακά της ήταν πολλα σε σχέση με αυτό που καταναλωνε
 


DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
Καλησπέρα, θεωρώ acana πολύ καλή περίπου 20-23 ευρώ 2.5 κιλά αν θυμάμαι, δεν ξέρω αν την θεωρείς ακριβή, οι ποσότητες είναι πολύ μικρές, οπότε θα βγάλεις αρκετό,

Έπειτα becando, όχι την οριτζεν ξεφεύγει σε τιμή, όχι hills, δεν ξέρω για roual canin στειρωμενα, την δινω για καρδιακή ανεπάρκεια, αυτά, γενικά αν πας φθηνότερα θα πέσεις σε χάλια ποιότητα πχ equilibrio, επίσης δεν ξέρω για naturea, κάνε μια έρευνα στο νετ
 


maya tkrts

Member
24 Σεπτεμβρίου 2022
6
1
32
Καλησπέρα, θεωρώ acana πολύ καλή περίπου 20-23 ευρώ 2.5 κιλά αν θυμάμαι, δεν ξέρω αν την θεωρείς ακριβή, οι ποσότητες είναι πολύ μικρές, οπότε θα βγάλεις αρκετό,

Έπειτα becando, όχι την οριτζεν ξεφεύγει σε τιμή, όχι hills, δεν ξέρω για roual canin στειρωμενα, την δινω για καρδιακή ανεπάρκεια, αυτά, γενικά αν πας φθηνότερα θα πέσεις σε χάλια ποιότητα πχ equilibrio, επίσης δεν ξέρω για naturea, κάνε μια έρευνα στο νετ

Καλησπέρα,τελικά κατέληξα στην black Olympus!την βρήκα τα 12 κιλά στα 55€
 


DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
Δεν την έχω ψάξει, πες μας αποτελέσματα όταν μπορείς.
 


maya tkrts

Member
24 Σεπτεμβρίου 2022
6
1
32
Δεν την έχω ψάξει, πες μας αποτελέσματα όταν μπορείς.
Μέχρι στιγμής την τρώει με μεγάλη όρεξη!για τα κιλά της (21)πρέπει να τρώει 255γρ την μέρα!τα κακά της είναι πολύ καλά!Γενικά μέχρι στιγμής είμαι πολύ ικανοποιημένη!
Η συγκεκριμένη είναι για στειρωμένα σκυλιά μεγάλης ηλικίας αλλά με την κτηνίατρο μου που μίλησα μου είπε καλύτερα διότι σαν τροφές είναι ακόμη πιο προσεγμένες!
Επίσης δεν περιέχει σιτάρι, καλαμπόκι, σόγια ή γλουτένη.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: DORIS


DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
Μέχρι στιγμής την τρώει με μεγάλη όρεξη!για τα κιλά της (21)πρέπει να τρώει 255γρ την μέρα!τα κακά της είναι πολύ καλά!Γενικά μέχρι στιγμής είμαι πολύ ικανοποιημένη!
Η συγκεκριμένη είναι για στειρωμένα σκυλιά μεγάλης ηλικίας αλλά με την κτηνίατρο μου που μίλησα μου είπε καλύτερα διότι σαν τροφές είναι ακόμη πιο προσεγμένες!
Επίσης δεν περιέχει σιτάρι, καλαμπόκι, σόγια ή γλουτένη.
Μιλάς για την senior να φανταστώ όχι για την adult medium ;
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf