Ο Ozzy ( οχι Οsbourne)
















medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.233
7.774
Χρειάζομαι τιπς περιποιησης για να ασπρισω την Λουσυ, ετσι επρεπε να δειχνει :LOL:
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
823
668
Χρειάζομαι τιπς περιποιησης για να ασπρισω την Λουσυ, ετσι επρεπε να δειχνει :LOL:
Χαχαχαχα το σαμπουαν για λευκα ειναι σημαντικο και φυσικα χτενισμα αλλα καποια κιτρινιζουν για αλλους λογους ( ηλικια , τροφη , αλλεργιες ) με τα προβληματα της λουση δεν ξερω τι φταιει. Ειναι κουκλα οπως και να εχει :love: .
 
  • Like
Reactions: medusa


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
823
668
Χρειάζομαι τιπς περιποιησης για να ασπρισω την Λουσυ, ετσι επρεπε να δειχνει :LOL:
Της tropiclean το whitening με την καρυδα ειναι πολυ μαλακο σαμπουαν για τα δερματικα δεν χρειαζεται καν αραιωση και ειναι και για καθημερινη χρηση. Εγω του το χρησιμοποιησα οταν ηταν κουταβι χωρις κανενα θεμα ειναι υποαλλεργικο με φυσικα συστατικα κτλ. Τα αφηνω 5 λεπτα να κατσουν τα σαμπουαν ενω τον τριβω και κανουμε 2 νερα.
 
  • Love
Reactions: medusa


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
823
668
Αλλα πληροφοριακα για οσους ψαχνουν σαμπουαν για λευκα της top dog ειναι το πιο ωραιο μεχρι στιγμης. Και γενικα τα σαμπουαν τους ειναι πολυ καλα και μυριζουν ονειρεμενα. Τωρα που ειναι χριστουγεννα αυτο με τα μπισκοτα θα το τιμησουμε πολυ:LOL:. Και της tropiclean η σπα σειρα για λευκα με λεβαντα πολυ καλο.
 
  • Like
Reactions: medusa


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.233
7.774
Αλλα πληροφοριακα για οσους ψαχνουν σαμπουαν για λευκα της top dog ειναι το πιο ωραιο μεχρι στιγμης. Και γενικα τα σαμπουαν τους ειναι πολυ καλα και μυριζουν ονειρεμενα. Τωρα που ειναι χριστουγεννα αυτο με τα μπισκοτα θα το τιμησουμε πολυ:LOL:. Και της tropiclean η σπα σειρα για λευκα με λεβαντα πολυ καλο.
και το σαμπουαν και το No stain μου γυαλισαν. :LOL:
Απλα μεχρι την επομενη επισκεψη κλινικη να δουμε τι γινεται δε ξερω αν κανει. Τωρα πλενεται καθε εβδομαδα αποκλειστικα με χλωρεξεδινη σαμπουαν για βακτηρια μικροβια κτλ και της βαζω και αλοη κρεμα, δε ξερω αν η αλοη την κιτρινιζει . Εχει ακομα καποιες μολυνσεις σε λαιμο, αυτια αποκατω πηρε και αντιβιωση 20 μερες.
 
  • Like
Reactions: Ans


Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
409
256
45
και το σαμπουαν και το No stain μου γυαλισαν. :LOL:
Απλα μεχρι την επομενη επισκεψη κλινικη να δουμε τι γινεται δε ξερω αν κανει. Τωρα πλενεται καθε εβδομαδα αποκλειστικα με χλωρεξεδινη σαμπουαν για βακτηρια μικροβια κτλ και της βαζω και αλοη κρεμα, δε ξερω αν η αλοη την κιτρινιζει . Εχει ακομα καποιες μολυνσεις σε λαιμο, αυτια αποκατω πηρε και αντιβιωση 20 μερες.
Εγώ τώρα θα παραγγειλω από το showdog..ρίξε μια ματιά έχει εκπληκτικά προϊόντα ..
 
  • Like
Reactions: medusa