Πάνες!


Stavkouk

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2008
57
0
Καλησπέρα!!Περιμενω από μέρα σε μέρα να έρθει το σκυλάκι των ονείρων μου (όχι από πετσοπ μετα απο οσα έμαθα!!!)και θέλω να ρωτήσω για τις πάνες-υποσέντονα που του μαθαινουν την τουαλετα του!
Πώς τις ζητάω οταν παω να τις παρω?
Πως τις χρησιμοποιώ-πιάνει ε?
Εχετε να προτείνετε καποια συγκεκριμένη μάρκα?
Ευχαριστώ πολύ!!!:):)
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Εχετε να προτείνετε καποια συγκεκριμένη μάρκα?
Ναι αμέ! Εθνος, Νέα, Καθημερινή που έχει και βολικό σχήμα... :D Χωρίς πλάκα, δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ πάνες και δεν τις βρίσκω απαραίτητες. Δεν είναι μόνο οικονομικό το θέμα (δεν ξέρω και πόσο κάνουν), αλλά κυρίως πρακτικό. Εφημερίδες θα βρεις όπου και αν βρίσκεσαι, ότι ώρα και να'ναι ;)
 


Stavkouk

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2008
57
0
;):D!!
Σωστο κ αυτό απλά έχω ακούσει ότι κάνουν πολύ καλή δουλειά οι πάνες κ ότι μαθαίνει κατευθείαν το σκυλάκι!!
 




skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Είχα πάρει πάνες και όπου τις έβαζα, πήγαινε αλλού.Δεν τις συμπάθησε από την πρώτη στιγμή.Η αλήθεια είναι ότι είναι πολύ απορροφητικές, αλλά κατέληξα στις εφημερίδες.Διάφορα είδη, μεγάλες, μικρές, γκρι,κίτρινες, με φωτογταφίες,με πολιτικές και αθλητικές προτιμήσεις, τις βρίσκεις παντού και γρήγορα και το πιο βασικό...αυτές προτιμά!
 




Noela

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2007
1.954
222
Παλλήνη
www.agilityadddicts.gr
Εγώ χρησιμοποιούσα εφημερίδες αλλά το γύρισα σε πάνες γιατί είναι πολύ πιο απορροφητικές και από την κάτω πλευρά έχουν νάϋλον και δεν περνάνε τα ούρα. Αυτές του πετσοπ έχουν οσμή αλλά είναι ακριβές. Κατέληξα σε υποσέντονα που είναι πιο μεγάλα, πιο φτηνά, πιο απορροφητικά και τα έβρισκα στο σουπερμάρκετ. Απλά, μέχρι να μάθουν, τα ψέκαζα με ένα ελκυστικό σπρέϋ που βρίσκες σε πετσοπ.
 


nikos_x

Well-Known Member
31 Μαρτίου 2008
2.117
11
...
Yποσεντονα λεω κ εγω.
Η εφημεριδα δεν βολευει.Σκιζεται,αφηνει τα ουρα να κυλανε...ιου ιου ιου!!!!
με τις πανες ειναι πιο βολικο...:D

Εγω επερνα αυτες του Γαλαξια(δεν κανω διαφημηση ,εχει ν κανει κ με τη τιμη!)...ηταν 10 πανες νομιζω 2,90Ε...
 


Alexia

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2008
6.350
202
65
Brussels
dolceconspirito.com
Εμείς ούτε πάνες ούτε εφημερίδα, από την αρχή στην αυλή. Ύπνο σε crate, μετά τον ύπνο κατευθείαν στο γρασίδι, μόλις έκανε κάτι επιβραβεύσεις, χάδια κλπ
Σε περίπτωση που της ξέφευγαν την ώρα του παιχνιδιού μέσα την σήκωνα και την πήγαινα στην αυλή
 
Last edited:




Ντέπυ

Well-Known Member
9 Σεπτεμβρίου 2008
79
0
52
Πειραιάς
εγώ στην αρχή έπαιρνα τις πάνες απο pet shop αλλά είναι λίγες στο πακέτο και πανάκριβες. Δεν λέει. Και μετά το γύρισα στις πάνες απο το supermarket. Πιο φθηνές και πιο πολλές. Τώρα πια όμως κάνουν την ανάγκη τους στο μπαλκόνι και ρίχνω νερό.