Παιδια ο Sam


Sammie

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2022
283
256
41
Γραφω αρκετό καιρό,αλλά δεν έχω συστήσει τον μούργο.
Ο Sam υιοθετήθηκε από την φιλοζωικη Φαρσάλων, όπου βρισκόταν με την μαμά του και τις 2 αδερφές. Η μαμά τσοπανοσκυλιτσα,μπαμπάς αγνώστων στοιχείων,ίσως κυνηγοσκυλο γιατί ο Sam θυμίζει κάτι κι από τα 2 σε πολλούς (εμένα δεν μου μοιάζει με τπτ χαχα).
"Δυσκολος" σκύλος,απαίσια κουταβισια ηλικία,απίστευτα δαγκώματα συνέχεια, φυλαξη πορων με επιθετικό δάγκωμα. Εχει ηρεμήσει παρα πολύ,βοήθησε απίστευτα και η εκπαίδευση, πλέον αρχίζουμε να τον χαιρόμαστε γιατί μέχρι πριν κάνα 3μηνο καταριομαστε την ώρα και την στιγμή που τον κάναμε μέλος της οικογένειας. Χωρίς πλάκα,λέγαμε πως γίνεται να μας την σπάει ο σκύλος μας τόσο..
Ζωη να εχει, αλλά λιγο σπασικλας παραμενει:LOL:
 

Attachments



Sammie

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2022
283
256
41
Γραφω αρκετό καιρό,αλλά δεν έχω συστήσει τον μούργο.
Ο Sam υιοθετήθηκε από την φιλοζωικη Φαρσάλων, όπου βρισκόταν με την μαμά του και τις 2 αδερφές. Η μαμά τσοπανοσκυλιτσα,μπαμπάς αγνώστων στοιχείων,ίσως κυνηγοσκυλο γιατί ο Sam θυμίζει κάτι κι από τα 2 σε πολλούς (εμένα δεν μου μοιάζει με τπτ χαχα).
"Δυσκολος" σκύλος,απαίσια κουταβισια ηλικία,απίστευτα δαγκώματα συνέχεια, φυλαξη πορων με επιθετικό δάγκωμα. Εχει ηρεμήσει παρα πολύ,βοήθησε απίστευτα και η εκπαίδευση, πλέον αρχίζουμε να τον χαιρόμαστε γιατί μέχρι πριν κάνα 3μηνο καταριομαστε την ώρα και την στιγμή που τον κάναμε μέλος της οικογένειας. Χωρίς πλάκα,λέγαμε πως γίνεται να μας την σπάει ο σκύλος μας τόσο..
Ζωη να εχει, αλλά λιγο σπασικλας παραμενει:LOL:
Ξεχασα να πω,είναι 14 μηνών τώρα,υιοθετήθηκε οταν ήταν 2,5.
 
  • Like
Reactions: mareco


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.650
19.883
Μπράβο σε όλα σας!!!

...καταριομαστε την ώρα και την στιγμή που τον κάναμε μέλος της οικογένειας. Χωρίς πλάκα,λέγαμε πως γίνεται να μας την σπάει ο σκύλος μας τόσο..
Ζωη να εχει, αλλά λιγο σπασικλας παραμενει:LOL:
Join the club!
10 χρόνια μετά α) αναρωτιέμαι ακόμη το ίδιο και βουυυυυυ) αν μπορούσα...θα τον ξαναήθελα πάλι από την αρχή. Ετσι ακριβώς όπως είναι. Ιδιον κι απαράλλαχτο!!!

* Agility γιατί δεν κάνετε είπαμε; :unsure::cautious::censored::LOL:
 
  • Haha
Reactions: Aliki V.


Sammie

Well-Known Member
29 Αυγούστου 2022
283
256
41
Μπράβο σε όλα σας!!!


Join the club!
10 χρόνια μετά α) αναρωτιέμαι ακόμη το ίδιο και βουυυυυυ) αν μπορούσα...θα τον ξαναήθελα πάλι από την αρχή. Ετσι ακριβώς όπως είναι. Ιδιον κι απαράλλαχτο!!!

* Agility γιατί δεν κάνετε είπαμε; :unsure::cautious::censored::LOL:
Δεν κάναμε κ πολλα μονοι, είχαμε απελπιστεί,λέγαμε να τον μετονομασουμε σε ψόφο ( από τα συνεχή "κακό ψόφο να'χεις"). Η εκπαίδευση μας έσωσε,δεν θα την παλευαμε,θα παίρναμε xanax. Και θα έβαζα κ στο φαι του κοπρου προφανώς.
Α τέτοιος μαζοχισμός Ε?? θα σου πω στην 10ετια κι εγώ,αν έχω τέτοια συναισθήματα :LOL:
Ρε συ λες να κάνουμε Agility?? Δηλώνω άσχετη,πρέπει να το ψάξω:unsure:
 
  • Like
Reactions: mareco








Mava

Well-Known Member
4 Δεκεμβρίου 2022
410
256
45
ευχαριστούμε!! απ έξω κούκλος, από μέσα πανούκλος!!
Να πάρετε ηρεμιστικες λιχουδιες.έχει κ τροφή επισης που βοηθάει να είναι πιο ήρεμα :D ποτέ δεν ξεεις:giggle:
 






Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
833
695
Πραγματικα πολυ ωραιο πραγμα το agility. Αμα δεν ειχε θεμα με τα ποδια ο δικος μου ολο εκει θα ημασταν
 
  • Like
Reactions: Sammie




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf