Παραλίες για το χειμώνα


KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
μωρέ πάω κεφαλλονιά για πάσχα και δεν ξέρω τι κόσμος υπάρχει εκεί στις παραλίες ενώ εδώ είμαι πολύ ελεύθερος και έχει τρομερή θάλασσα αυτές τις μέρες.θα κάνουμε λίγη υπομονή και όταν γυρίσουμε μακάρι να έχει την ίδια.
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Για την αμπούλα θα πας στον κτηνίατρο;
Εμείς πάμε κάθε μήνα, για αμπούλα, ίσως χάπι (όποτε είναι η ώρα του) και για ευκαιριακό τσεκ απ. Είναι τόσο τραβηγμένο, λες?
μωρέ πάω κεφαλλονιά για πάσχα και δεν ξέρω τι κόσμος υπάρχει εκεί στις παραλίες ενώ εδώ είμαι πολύ ελεύθερος και έχει τρομερή θάλασσα αυτές τις μέρες.θα κάνουμε λίγη υπομονή και όταν γυρίσουμε μακάρι να έχει την ίδια.
Kickass, εμένα, προσωπικά μου έκανε εντύπωση πόσο καλά δέχτηκαν το σκύλο στην Κεφαλλονιά Άλλος Θεός, λες, εκεί.. Αλλά οι παραλίες είχαν κόσμο ακόμα και πριν τρεις βδομάδες (στον Μακρύ Γιαλό), φαντάσου τώρα... Εμείς δεν τολμήσαμε να τον λύσουμε, κάναμε μεταβολή και φύγαμε, οπότε δεν ξέρω να σου πω αντιδράσεις.
 


KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
πήγαμε για μπάνιο κάτω απο το σπίτι μου μιάς και δεν είχε κύμα και ήταν καθαρή ,εκεί λοιπόν που της πέταγα κουκουνάρια κατεβαίνει ένας κύριος για μπάνιο και εκείνη μην χάσει πήγε κατά πάνω του! αφού τον ρώτησα αν ενοχλείται εκείνη τον ακολούθησε μέσα στα βαθυά νερά για αρκετή ώρα (λίγο θέλανε να φτάσουνε στο μεσολόγγι έτσι όπως το πηγαίνανε) ,τον κοιτούσε μην της φύγει ώσπου κάποια στιγμή βγήκανε έξω μαζί και εκείνος ήταν πολύ ενθουσιασμένος. εκτός ότι κολυμπάει τέλεια η σκ@τουλα μου αρέσε που ήταν μία τόσο γλυκιά κυρία αφού δεν του έκανε κάτι εκτός απο μία όμορφη παρέα στην θάλασσα και ποιός ξέρει αν τον προστάτευε κιόλας.
 
Last edited:


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
πήγαμε για μπάνιο κάτω απο το σπίτι μου μιάς και δεν είχε κύμα και ήταν καθαρή ,εκεί λοιπόν που της πέταγα κουκουνάρια κατεβαίνει ένας κύριος για μπάνιο και εκείνη μην χάσει πήγε κατά πάνω του! αφού τον ρώτησα αν ενοχλείται εκείνη τον ακολούθησε μέσα στα βαθυά νερά για αρκετή ώρα (λίγο θέλανε να φτάσουνε στο μεσολόγγι έτσι όπως το πηγαίνανε) ,τον κοιτούσε μην της φύγει ώσπου κάποια στιγμή βγήκανε έξω μαζί και εκείνος ήταν πολύ ενθουσιασμένος. εκτός ότι κολυμπάει τέλεια η σκ@τουλα μου αρέσε που ήταν μία τόσο γλυκιά κυρία αφού δεν του έκανε κάτι εκτός απο μία όμορφη παρέα στην θάλασσα και ποιός ξέρει αν τον προστάτευε κιόλας.

αχχ τα σκυλάκια μας δεν λένε ποτέ όχι σε μια νέα γνωριμία και σε μια νέα περιπέτεια!!!Υπέροχα ζώα :D
 


elemaraki

Well-Known Member
3 Αυγούστου 2012
634
1
Btw το χειμώνα τι ωραία που κάναμε τα μπάνια μας μοναχουλια στην παραλία!
Τωρα που καλοκαιριασε όλο και κάποιο παρτσακλο θα βρίσκεται για να μας τη σπάει!
Την προηγούμενη εβδομάδα πηγαμε για μπανακι κ ήταν μια παρέα! Γαμωτο λεω!!
Τσάμπα η ταλαιπωρία!!
Πάω και τους λεω: παιδιά μήπως έχετε κανένα πρόβλημα με το σκύλο?
Γύρισαν και με κοιταξαν περίεργα!
- Γιατι να έχουμε μου λένε?
Άσε τον σκύλο να δροσιστει!!!

Πιστεύω η νέα γενιά ειναι πολύ πιο φιλοζωη από τους παλιούς!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981