Περάσαμε να σας πούμε ένα μεγάλο γειά μετά από δέκα χρόνια απουσίας.


Crube

New Member
24 Ιουνίου 2020
2
14
40
Δέκα χρόνια πριν...
Πέρασαν δέκα χρόνια από τη τελευταία φορά που ήμουν κοντά σας. Αλλά ας ξανά συστηθούμε...
Γειά σας είναι ο Αριστοτέλης 37 χρονών , ζω στο Γέρακα, είμαι μαθηματικός αλλά δουλεύω και για τα Ελπε. Κάποτε υπήρξα ενεργό μέλος στην κοινότητα σας, χωρίς να έχω κάποιο σκυλακο στη ζωή μου.
Γνώρισα υπέροχους ανθρώπους, όπως την mareco, την amaliaz, τον κοκκονι κτλ κτλ μην αναφερθώ σε καθεναν ξεχωριστά δεν θα τελειώσει ποτέ το μήνυμα μου...
Anyway πλέον είμαι περήφανος πατέρας ενός αγοριού 7 χρόνων και πριν λίγες μέρες είμαι πατέρας της Roumi of marathon land.
Μιας κουταβινας 4 μηνών.
Επομένως καλώς σας ξανά βρήκα και πλέον θα τα λένε τακτικά.
 

Attachments



mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
Καλώς μας ξαναβρήκες Αριστοτέλη (y)
Να σου ζήσουν και ο γιος και η κόρη :)
Εμείς, δέκα χρόνια μετά, εδώ, ίδιοι και απαράλλαχτοι :LOL:
Για πες για το κορίτσι σου. Πως και γπ; Πως και Marathon Land;
Θα κάνεις κάτι μαζί της; Εκτός απ' το να την μεγαλώσεις με γαλλικά, πιάνο και μπαλέτο δηλαδή. Κάτι σε πιο...εργασιακό πχ; :giggle:
 
  • Haha
Reactions: anastasiak


Crube

New Member
24 Ιουνίου 2020
2
14
40
Καλώς μας ξαναβρήκες Αριστοτέλη (y)
Να σου ζήσουν και ο γιος και η κόρη :)
Εμείς, δέκα χρόνια μετά, εδώ, ίδιοι και απαράλλαχτοι :LOL:
Για πες για το κορίτσι σου. Πως και γπ; Πως και Marathon Land;
Θα κάνεις κάτι μαζί της; Εκτός απ' το να την μεγαλώσεις με γαλλικά, πιάνο και μπαλέτο δηλαδή. Κάτι σε πιο...εργασιακό πχ; :giggle:
Γειά σου mareco!!! Χαίρομαι που είστε καλά. Το Γερμανικό ποιμενικό προέκυψε μετά από χρόνια σκέψης και αναζήτησης. Με το εκτροφείο έχω επαφή κοντά στα 3 συνεχή χρονιά, ήθελα να είμαι έτοιμος, όσο έτοιμος μπορεί να είναι κάποιος, πριν κάνω αυτό το μεγάλο βήμα.
Η Ρούμι φυσικά και θα μάθει γαλλικά, πιάνο και μπαλέτο αλλά από τον άλλο μήνα θα αρχίσουμε να χτίζουμε τον χαρακτήρα μας και να ικανοποιούμε την πνευματική μας ανησυχία.
Ήδη είμαστε με τις μουσουδες κάτω και μυριζουμε τα πάντα όλα
 
Last edited:




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.807
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf