Περί εργασιακών εξετάσεων…






DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
Jani aplos o Denis pistevo oti pige na se vali sti thesi na skeftis pos ine na su rihni kapios laspi, 8)

logiko pu nevriases di oti kati tetio(epilepsia) den ishi!!! :wink:

Epomenos apo exo efkola leme poli kako gia to tipota ,otan mas afora imaste :evil: :evil: :evil:
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
δεν το ήξερα.

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

και τα αρσενικά και τα θυληκά?

εγώ πάντως δεν θυμάμε να έχω πιάσει ποτέ σε σκύλο :( :( :( :( :( :( :(
 




DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
De se stamatise ute se stamatai kanis na pis ti gnomi su?!

Omos paradexu oti e an akus mparufa gia to skilo su to vlepis diaforetika e an ine gia to diko mu ginete poli kako gi to tipota :wink:


Me sinhorite gia to greeklish ala to marafeti den liturgi simera!
 


DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
marug said:
Γιατί δεν κρίνετε απαραίτητο το να περνά μία σκύλα αναπαραγωγής εξετάσεις εργασίας;

Αρκεί ο εργασιακός τίτλος του επιβήτορα ως εγγύηση για τις εργασιακές ικανότητες των κουταβιών;

Η θηλυκιά δεν μεταβιβάζει ψυχογενή και νοητικά χαρακτηριστικά στα κουτάβια;
Pios ekrine kati tetio??????????????? :?: :?: :!:
E an diavasis to post afto itane prospatia tu FALCO na sxefigi apo ta legomena tu!!!!
Sigura ine epitimito na to kani ke i skila den tin exeri tipota apo arseniko !
 


Johnspike

Well-Known Member
14 Δεκεμβρίου 2007
56
0
www.geocities.com
ma den egrapsa kati gia ton skilo sou.gia ton tropo skepsis peri xrisimopoihshs skilon stin anaparagogi egrapsa.enas pou vazei arseniko me eksetaseis displasias me thiliko pou den exei kanei mia tripa sto nero.otan enas pou vazei arseniko me titlo ergasias me thiliko xoris titlo ergasias k meta dilonei simaioforos tis ergasias,den kanei tipota.pane se auto ekana to sxolio.
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
α γράφε Ελληνικά σε παρακαλώ

β ο σημαιοφόρος της εργασίας εδω μέσα είμαι εγώ.

και εγώ δεν θυμάμε να έγραψα τίποτα τέτοιο [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X
 


DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
Gia tin displasia ne to dehome oti kanis tripa sto nero,

Gia ergasia sigura o katenas mas gnorizi tin skila me iopia anaparagi tora

Mono enas MakakaS ektrofeas ta evaze stin anaparagogi skila me

krotofovia...To prama ine aftonoito i sizitisi xekinise apo alu ....
 


DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
ΜΑΚΗΣ said:
α γράφε Ελληνικά σε παρακαλώ

β ο σημαιοφόρος της εργασίας εδω μέσα είμαι εγώ.

και εγώ δεν θυμάμε να έγραψα τίποτα τέτοιο [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X
Maki gia tin ora den bori na ise simioforos di oti krivese kapu sto Afganistan :lol: :lol: :lol:
Ute ego boro na ime di oti ime stis filakes tis Hagis :!: :lol: :lol: :lol:
P.S Eme alodapos ke olas den ginete me tipota!!! :lol:
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Για το περί μπαρούφας ελπίζω να έγινε κατανοητό ... αν όχι δεν έχω πρόβλημα να το εξηγήσω κι άλλο ... ξαναλέω και ΤΟΝΙΖΩ ότι το έκανα για να δούμε ότι δεν είναι τόσο ''κακό για το τίποτα'' το αίμα του κάθε εκτροφέα, είτε τα σκυλιά του ''είναι καλά'' είτε όχι ...

Για την εργασία στα θηλυκα ... έχω την εντύπωση ότι εδώ μέσα μιλάνε κάτοχοι 30 IPOIII ... πού είναι ρε παιδιά αυτά τα εργασιακά σκυλιά και δεν τα έχω δεί ??

Εξαιρείται ο johnspike, και ο Μάκης, προς το παρόν ... όλοι οι άλλοι καλό θα είναι (και βάζω φυσικά και τον εαυτό μου μέσα) εκτός από το να γεννάει η σκύλα να την μάθουμε να κάνει και τίποτα άλλο ... και δεν μιλάω για μία ή για δύο σκύλες σε κάθε εκτροφείο ... και εγώ έχω από αυτές ...

Μιλάω για συστηματική εκγύμναση ΟΛΩΝ των σκύλων αρσενικών και ΘΗΛΥΚΩΝ μέσω συνεργασίας και προσωπικής ενασχόλησης, και προβολή της φυλής στον τομέα της εργασίας ... αυτά τα τελευταία είναι άπιαστο ΟΝΕΙΡΟ ... και σε αυτό φταίει καθαρά ο ΟΜΙΛΟΣ ''ΦΙΛΩΝ'' ROTTWEILER ΕΛΛΑΔΟΣ, ο οποίος απαγορεύει ουσιαστικά την ύπαρξη Ελληνα πρωταθλητή μορφολογίας, και εξωθεί τους εκτροφείς σε ΑΔΡΑΝΕΙΑ σε όλους τους τομείς ...

Εχουμε καταντήσει ο καθένας να κάνει ό,τι του βιδώσει χωρίς στόχο και χωρίς επιβράβευση των προσπαθειών του ... σκυλιά - ζευγαρώματα και κουτάβια ΙΣΩΣ και γνώση, υπάρχουν τώρα στην χωρα μας περισσότερο από ποτέ ... ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΟ να πηγαίνουν έτσι φούντο ...
 


DASTY

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2007
770
0
Thessaloniki
www.scarvasstrand.com
Δεν μίλησε κανεις για πυρηνική φυσική(IPO3)αλλα τα βασικά γίνουνται από μένα τουλάχιστον ,όλα τα σκυλιά που χρησιμοποιώ ξέρουν η ματενουν αυτή τι στιγμή τα δυο πράματα βασικά.
Δεν καταλαβαίνω τι εννοούσες με τι κουβέντα σου αυτή?

Να είσαι σίγουρος ότι τις σκύλες μου δεν ματενο να γεννάνε το ξέρουν από μονες τους και ας μην το κάνουν πολύ συχνά!!!


Ότι αφορά τον όμιλο ξέρεις τι στάση μου και την ξαναλέω φταίει αλλα φταίμε και εμείς εκτροφής!
Ο kate ένας ιπεφτινα μπορεί να προοτι το Rottweiler παραπάνω!!
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Μιλάω για συστηματική εκγύμναση ΟΛΩΝ των σκύλων αρσενικών και ΘΗΛΥΚΩΝ μέσω συνεργασίας και προσωπικής ενασχόλησης, και προβολή της φυλής στον τομέα της εργασίας ... αυτά τα τελευταία είναι άπιαστο ΟΝΕΙΡΟ ... και σε αυτό φταίει καθαρά ο ΟΜΙΛΟΣ ''ΦΙΛΩΝ'' ROTTWEILER ΕΛΛΑΔΟΣ, ο οποίος απαγορεύει ουσιαστικά την ύπαρξη Ελληνα πρωταθλητή μορφολογίας, και εξωθεί τους εκτροφείς σε ΑΔΡΑΝΕΙΑ σε όλους τους τομείς ...
Aυτό εννοόύσα .... το ότι δεν γίνεται αυτό φταίμε εμείς.
Και σου βάζω παράδειγμα ... ο όμιλος κάνει 3 εκθέσεις τον χρόνο (λέμε) και ζητάει IPOI ... πόσα σκυλιά θα δουλέψουν ?? Αντε στην αρχή 5-6 ... σε 10 χρόνια δεν θα δουλεύουν 15? Αν κάνει και συνεργασία με 5-6 άτομα εκπαιδευτές, και κάνουν έκπτωση? Αυτό είναι προοδος οργανωμένη της φυλής.

Δεν υπονόησα ότι κάποιος βάζει την σκύλα του να γεννοβολάει παραπάνω ... όσοι είμαστε εδώ δεν το κάνουν ... λέω ότι και εγώ dasty δουλεύω τις σκύλες, αλλά κανονικά δεν βοηθάει την φυλή αυτό! (άντε ΑΝ κάποια είναι φοβική και ΑΝ αποφασίσεις να την αποσύρεις να βοηθάει ... ) Αυτό που λέω πιο πάνω όμως και άλλα πολλά θα βοηθούσε ...

Δεν λέω για πυρηνική φυσική, ούτε εγώ ... :wink:
αυτό εννοώ με το IPO III ... εδώ δεν γίνεται έκθεση μορφολογίας, και μιλάμε για ΙPO III και εγώ δεν ξέρω τί ...