Ποιός (δίποδος) είναι μέσα για το μεγάλο φαγοπότι;


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Και για μενα αυτο το Σαββατο ειναι λιγο δυσκολο.

Γιατι πρεπει ομως να το κανουμε γρηγορα γρηγορα και δεν αφηνουμε λιγο
περιθωριο χρονου??
 




Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Δεν κανονίζουμε κ σκυλοσυνάντηση για την Κυριακή π.χ. στο Σχοινιά, αν έχει καλό καιρό, να'χουμε φουλ ΣΚ;:D:):D

Αν δεν φύγω ΣΚ, θα έρθω κ εγώ όπου κανονίσετε. (χαίρομαι τέτοιες στιγμές που'χω μηχανή...):)

Αν.... κ ούζο με οδήγηση... δεν πάει, έτσι; ;)

Θα τη βγάλω με Fanta πάλι :p:D:p
 




valeria

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2009
563
3
Αθηνα
Κι εγω μεσα για Σαββατο βραδυ!! Για σκυλοσυναντηση ειναι λιγο δυσκολο ακομη γιατι αναρρωνει ο μικρος απο την εγχειριση...αλλα μολις γινουμε καλα θα σας δειξουμε εμεις, θα δειτε τι θα παθετε!!!!! (που ελεγε και ο Χλαπατσας χαχα)
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Όποτε κανονιστεί μέσα of course! Κυριακή δυστυχώς λόγω οίστρου και γηπέδου αδύνατον...:(
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Αν κανονίστει σκυλοσυνάντηση κανα Σάββατο και εμείς θα έρθουμε, για απλή συνάντηση μόνο διπόδων για μαμ ναι μεν θα θελα αλλα θα παραμείνω εκτός μιας και δεν θέλω ακόμα να αφήνω Σ/Κ την Ζήβα μόνη της στο σπίτι. Το χα τάξει ότι κανένα Σ/Κ δεν θα μένει μόνη της αν δεν χρονίσει τουλάχιστον.
 


E-va

Well-Known Member
2 Οκτωβρίου 2009
434
0
Αχαρνές
Δεν κανονίζουμε κ σκυλοσυνάντηση για την Κυριακή π.χ. στο Σχοινιά, αν έχει καλό καιρό, να'χουμε φουλ ΣΚ;:D:):D
Για Κυριακή και εμείς μέσα και το θέλουμε πολυ!!!! :D:D:D:D:D
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Παιδιά εμείς θα βρισκόμαστε την Κυριακή στις 12:00 στο πάρκο Τρίτση με αρκετά σκυλούνια και φίλους άρα όσοι πιστοί προσέλθετε.