Πορτραίτο


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Για τις ανάγκες ενός διαγωνισμού φωτογραφίας, σε γερμανικο French Bulldog Forum με θέμα "ασπρόμαυρο Πορτραίτο" υπέβαλα το μωρό μου χτες σε μια Φωτό Session με άυτο το αποτέλεσμα!
Δεν είναι σκέτη γλυκα??
 






FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Thanks!
Η φωτογράφιση είναι ένα από τα Hobby μου.
Και να φανταστείς, ότι εδώ το φωτό είναι κατά πολύ πιο μικρό σαν αρχείο και δεν φαίνεται τόσο καλά! (Orig, 2.1 MB- εδώ 50kb)

Τώρα μας λείπει μονο να κερδίσουμε τον διαγωνισμό!

Αλλα έχω βάλει και σε ένα άλλο Frenchie Forum, σε άλλο διαγωνισμό με Θέμα "Καρναβάλι" μια άλλη Φωτογραφία οι οποια σκίζει!!
Kρατηθείτε λοιπόν:



Αυτές οι φωτογραφίες είναι πιο παλιές (από αρχή του 2005), με την παλιά μου μηχανή τραβηγμένες και για άντο όχι και τόσο καλές.

Και αν αναρωτηθεί τώρα κανεις:
Όχι, δεν το βασανίζω το σκυλάκι μου, ούτε την υποβάλλω σε δυσάρεστες για αντίν διαδικασίες!
Λατρεύει τον φακό και να ποζάρει και όταν τις βάζουμε τέτοιες μεταμφιέσεις και τις λέμε ποσο όμορφη είναι καμαρώνει και κάθεται με τις ώρες να ποζάρει!
Και όχι, δεν είναι έτσι ντυμένη πάντα!!
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.689
23
ATHENS
Εκπληκτική η ασπρόμαυρη φωτογραφία της μικρής, FrenchieFan!
Καλή επιτυχία στον διαγωνισμό! :p
Πάντως αν ασχολείσαι με τη φωτογραφία, θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις να τραβήξεις, κάποια στιγμή, σλάιτς. Το αποτέλεσμα θα σε καταπλήξει.
Όσο για τις άλλες… τι να πω;;; Απλά θεϊκές!
Καλά πως την κατάφερες και της φόρεσες στολή μπαλαρίνας, βρε θηρίο; Εγώ νόμιζα πως ήταν αποτέλεσμα Photoshop! :lol: :lol: :lol:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.095
Μηνύματα
895.467
Μέλη
19.910
Νεότερο μέλος
MochiandEmma