Πρόβλημα με άλμπουμ (επίσης: βίντεο;;)


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Όλο ξεχνάω να το γράψω, αλλά εδώ και πάρα πολλούς μήνες, ήδη πριν την τελευταία ανακαίνιση του φόρουμ, δεν μπορώ να ανοίξω το άλμπουμ του Μουφ. Νομίζω δε ότι δεν μπορώ να ανοίξω ούτε άλλα άλμπουμ, αλλά δεν είμαι σίγουρη πόσον καιρό υπάρχει αυτό το πρόβλημα διότι συνήθως πάω και χαζεύω το Μουφ (ναι, ξέρω, την έχω ψωνίσει τελείως! :p) επειδή βρίσκω πολλές φωτογραφίες του μαζεμένες σε μια μεριά.

Καταρχήν απέρριψα τη συνωμοσιολογική θεωρία ότι ο admin την έχει ψωνίσει τελείως με το Μουφ και με έχει αποκλείσει προσωπικώς διότι είναι μοναχοφαγάς και θέλει να απολαμβάνει μόνος του το άλμπουμ. :p Αν και βέβαια έχω πάρει πρέφα ότι ο admin έχει πιθανώς αναπτύξει ψύχωση με τους Αυστραλέζους διότι:

1) Ένα από τα πρώτα του ποστ στο Facebook ήταν το νήμα με τους Αυστραλέζους.
2) Η καινούρια σελίδα του φόρουμ έχει ΔΥΟ Αυστραλέζους παρακαλώ! :p;)

Μη φοβού, κύριε admin, σας καταλαβαίνω απόλυτα! :) Κι εγώ το χαζεύω το Μουφ που το έχω σπίτι 24/7 και με ακολουθεί παντού! Το φωνάζω μάλιστα καμιά φορά αφέντη, μπέη και πασά μου! :p:)

Σοβαρά τώρα, έγραψα στη Μαρία πρόσφατα που είναι moderator και μου είπε ότι έχετε επιληφθεί του ζητήματος. Υπάρχουν σχετικά νέα; Και κάτι άλλο; Θα φέρετε πίσω εκείνη τη σελίδα του φόρουμ με τα λινκ στα βίντεο των σκύλων μας στο γιουτιούμπι; Ήταν πολύ ωραία, κυρίως διότι απολάμβανα το γεγονός ότι τα μέλη του φορουμ χάζευαν συχνά το Μουφ! :piercing::)
 


vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
κι εγώ αντιμετωπίζω πρόβλημα όταν πάω να ανοίξω κάποια άλμπουμ-όχι όλα.Όταν πατάω πάνω στο άλμπουμ για να ανοίξει με βγάζει σε μια σελίδα με διάφορα άλλα αλμπουμ,αλλά υπέθεσα πως τα μέλη έχουν επιλέξει να μη φαίνονται σε όλους,οπότε δεν ξέρω αν είναι πρόβλημα το δικό μου:rolleyes:
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Ναι, μπράβο, την ίδια σελίδα βλέπω κι εγώ με τα άλμπουμ των άλλων, τα οποία δεν μπορώ να ανοίξω, και το δικό μου δεξιά που του κάνω κλικ και μου ξαναφορτώνει απλώς την ίδια σελίδα.
 


τεν τεν

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
454
1
κ εγω η καημενουλα που ειμαι πρωταρα προσπαθω μερες τωρα να δημιουργησω ενα αλμπουμ αλλα δεν τα καταφερνω με βγαζει εκτος οριου??
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Εγω εχω Ολικό προβλημα(λευκα τοπια παντου) απο τις 9/11/2011. Σκεφτομαι να ζητησω αποζημιωση για καθε μηνα που παραμενει το προβλημα. Τι θα λεγατε να κανουμε ενα κινημα ''Αγανακτισμενων'' και να απαιτησουμε να παρουμε πισω την λειτουργια και την επεξεργασια των αλμπουμ; :paletas:
 


manos 7

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2012
63
0
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Kαι εγώ αντιμετωπίζω παρόμοιο πρόβλημα με την μόνη διαφορά ότι δεν μπορώ να δημιουργήσω άλμπουμ,δηλαδή πηγαίνω εκεί που λέει δημιουργία άλμπουμ βάζω όνομα και τα σχετικά αλλά δεν μπορώ να βάλω φώτο μέσα...έχει κανείς καμία ιδέα?ε?αγαπητέ admin?
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Κανενα νεο για τα αλμπουμ ποτε θα εχουμε??
Διοτι δεν ανοιγει ουτε το δικο μου εδω και παρα πολυ καιρο αλλα ουτε
καινουργιο μπορω να ανοιξω και να προσθεσω φωτο.

Αν υπηρχε προβλημα δεν θα επρεπε να εχουν ολων των μελων και οχι μεμονωμενα?
 










ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Το διαβασα. . . Ουτε εγω μπορω να το δω απο κανεναν παροχο. . .
ty!
Ειρηνη αυτο που ανακαλυψα εγω αν διαβασεις με προσοχη, ειναι οτι ενω δεν τα εβλεπα απο τους δικους μου υπολογιστες με τον δικο μου παροχο και απο το δικο μου modem, τα βλεπω απο τους δικους μου παλι υπολογιστες αλλα απο διαφορετικο παροχο(και παραλληλα διαφορετικο modem).

Ή αν δεν ειναι θεμα παροχου παντα, μπορει να ειναι και θεμα του modem-rooter απο το οποιο συνδεομαστε.
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Το διαβασα Γιαννη αλλα επειδη δεν πεταει η ομαδα στo hacking το παω λιγο πιο αργα το θεμα. . ;-P

ισως να φταει και το modem αλλα απο εδω που ειμαι wifi δεν μπορω να μπω μεσω υπολογιστη. .
Θα προσπαθησω απο το κινητο μπας και αλλαξει κατι η απο αλλο υπολογιστη μηπως ειμαι πιο τυχερη. . .
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Πιστευω οτι αν μπεις απο καποιο άλλο wifi θα τα δεις. Δοκιμασε και πες μας.
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Καλα ενταξει, μπαινω απο το κινητο ενω στην μου δειχνει το προφιλ μου
κανονικα οταν παταω το αλμπουμ ασπριζει ολη η οθονη και δεν βλεπω τιποτα.
Και το ιδιο κανει και οταν ψαχνω τα θεματα που εχω ποσταρει.
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Τι γίνεται με αυτό το πρόβλημα?
Επιλέγω να δω φωτογραφίες από κάποιο άλμπουμ και με πετάει σε όλα τα υπόλοιπα....
 


Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
Και εγώ το εχω αυτο το πρόβλημα αλλά τελευταία όλο και περισσότερα άλμπουμ μπορώ να δω ... ίσως είναι τυχαίο :p
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Τι γίνεται με αυτό το πρόβλημα?
Επιλέγω να δω φωτογραφίες από κάποιο άλμπουμ και με πετάει σε όλα τα υπόλοιπα....
Ακριβως το ιδιο προβλημα εχω. Δεν μπορω να δω καποια αλμπουμ, αλλα τα βλεπω,
οποτε πλεον απλα αδιαφορω. . . Εφοσον δεν πολυ ασχολουνται να το λυσουν, αν λυνεται. .