Πρόβλημα με τον σκύλο


18 Μαρτίου 2021
8
0
37
Το σκυλί μ παρουσίασε βραχνάδα κ μετά από δυο μέρες παρέλυσε ...έχω απελπιστεί οποίος γνωρίζει η έχει αντιμετωπίσει κάτι ανάλογο να επικοινωνήσει..ευχαριστω
 








18 Μαρτίου 2021
8
0
37
Έκλεισα αυριο ραντεβού να τον κάνω...υπάρχει περίπτωση να του προκαλέσει κάποια βλάβη απ την νάρκωση;;εάν θέλεις το τηλ μου είναι 697781**** ..εάν ξέρεις καλα από σκυλια μπορείς να με πάρεις να σου εξηγησω
 




ΑΡΓΟΣ & ΕΓΩ

Well-Known Member
26 Μαρτίου 2018
1.150
2.016
Οι κτηνίατροι είναι καταρτισμένοι και σίγουρα μπορούν να απαντήσουν στον προβληματισμό σου.

Το θέμα είναι ΕΝΑ. Να δει επειγόντως κτηνίατρος το σκυλί. Και αν δεν μείνεις ικανοποιημένος από έναν πήγαινε σε δεύτερο.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
..εάν ξέρεις καλα από σκυλια μπορείς να με πάρεις να σου εξηγησω
Οποιουδήποτε τύπου σκυλιά, δηλαδή...με γενικές γνώσεις σου κάνει ή θέλεις να υπάρχει κάποια εξειδίκευση;
 
  • Haha
Reactions: TARA


18 Μαρτίου 2021
8
0
37
Έχω πάει σε δυο κ κνας δν μπόρεσε να μ βγάλει ακριβη διάγνωση ..τεσπα ο προβληματισμός μου είναι αν διατρέχει κάποιο κίνδυνο στην αξονική γιατί έχω κλείσει ραντεβού γι αύριο...
 


18 Μαρτίου 2021
8
0
37
Οι εξετάσεις του σκυλιού οργανικά είναι άψογες..το μόνο πρόβλημα είναι η παράλυση ...μ ενδιαφέρει αν διατρέχει κάποιο κίνδυνο στο να κάνει αξονική
 


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Έκλεισα αυριο ραντεβού να τον κάνω...υπάρχει περίπτωση να του προκαλέσει κάποια βλάβη απ την νάρκωση;;εάν θέλεις το τηλ μου είναι 6977813821 ..εάν ξέρεις καλα από σκυλια μπορείς να με πάρεις να σου εξηγησω
Δεν είμαι κτηνίατρος. Απλά σου λέω ότι κάποιες εξετάσεις μπορούν να αποκλέισουν κάποια αίτια, ας πούμε τη δισκοπάθεια. Όλα αυτά τα συζητάς με τον ιατρό. Και για το αν κινδυνεύει από τη νάρκωση μπορεί να το αξιολογήσει μόνο ο ιατρός που θα εξετάσει το σκυλί. Από το τηλέφωνο ή από το φόρουμ μην περιμένεις έγκυρη διάγνωση. Κάποιοι μπορούν να μοιραστούν μαζί σου τις δικές τους εμπειρίες αλλά εσύ πρέπει να εμπιστευτείς κάποιον ιατρό και να ακολουθείς τις οδηγίες του. Αν δεν είσαι σίγουρος για τον ιατρό, πάρε και δεύτερη και τρίτη γνώμη απλά μην το καθυστερείς με συζητήσεις στο φόρουμ για να μην είναι αργά.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf