Σήκωμα αφτιών σε min pin


joncr

Well-Known Member
23 Ιουλίου 2008
116
0
ydrefsi.blogspot.com
Nα ρωτησω και γω κατι ψιλοασχετο-σχετικό (μιας και δεν βρισκω ειδικό θεμα) . Εχω ακουσει για το σηκωμα τον αυτιών , υπαρχει μια βοήθεια με χαρτι που γινεται από τον γιατρο. Σε εν αβιντεο ειδα κατι τετοιο : http://www.youtube.com/watch?v=uGRJ8nx3z68&NR=1
Γνωριζετε καποιον που μπορεί να το κανει;
Θα υπηρχε λετε πρόβλημα αν το επιχειρουσα μονος μου;
Ρωταω χωρις να εχω αποφασισει αν θα ηθελα να εχει σηκωμενα τα αυτια ( στην πραγματικότιτα το fci της φυλης το δεινει με κατω τα αυτια)
Και για να εξηγηθω το μονο θεμα ειναι οτι τα αυτια του αυτη τη στιγμη σε καθε του κινηση γυρνανε αναποδα προς τα πισω και μενουν εκει μεχρι να τιαχτει και να τα φερει στα ισα τους. Με αναποδα τα αυτια ειναι ενα θεμα, και αισθητοκά αλλα και παρακτικά (αμα βρεχει ολο το νερο μεσα θα πηγενει...:D)
Αν δεν ειναι κατανοητο τι παθενουν τα αυτια του , θα στειλω μια φωτο
Ευχαριστω
 








joncr

Well-Known Member
23 Ιουλίου 2008
116
0
ydrefsi.blogspot.com
Πως ειναι διπλωμενα στην φωτο που εχω στην υπογραφη μου , ε ακριβως το αναποδο. Διπλωμένα προς τα πισω...
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
Nα ρωτησω και γω κατι ψιλοασχετο-σχετικό (μιας και δεν βρισκω ειδικό θεμα) . Εχω ακουσει για το σηκωμα τον αυτιών , υπαρχει μια βοήθεια με χαρτι που γινεται από τον γιατρο. Σε εν αβιντεο ειδα κατι τετοιο : http://www.youtube.com/watch?v=uGRJ8nx3z68&NR=1
Γνωριζετε καποιον που μπορεί να το κανει;
Θα υπηρχε λετε πρόβλημα αν το επιχειρουσα μονος μου;
Ρωταω χωρις να εχω αποφασισει αν θα ηθελα να εχει σηκωμενα τα αυτια ( στην πραγματικότιτα το fci της φυλης το δεινει με κατω τα αυτια)
Και για να εξηγηθω το μονο θεμα ειναι οτι τα αυτια του αυτη τη στιγμη σε καθε του κινηση γυρνανε αναποδα προς τα πισω και μενουν εκει μεχρι να τιαχτει και να τα φερει στα ισα τους. Με αναποδα τα αυτια ειναι ενα θεμα, και αισθητοκά αλλα και παρακτικά (αμα βρεχει ολο το νερο μεσα θα πηγενει...:D)
Αν δεν ειναι κατανοητο τι παθενουν τα αυτια του , θα στειλω μια φωτο
Ευχαριστω
:confused::confused:
 




mairyk

Well-Known Member
27 Μαϊου 2008
198
1
46
Αθήνα
Νωμίζω ότι δεν πρέπει να ανησιχείς .Ειναι πολύ κουτάβι ακόμα , όταν μεγαλώσει δεν θα γυρίζουν τόσο συχνά.
Οσο για το νερό δεν είναι χαζό αν και όταν ενοχληθεί απο κάτι θα τυναχτεί και τα αυτάκια του θα επανέλθουν.
Πάντως έχουν πλάκα με ανάποδα τα αυτάκια. :rolleyes:
Γυρίζουν και τα δύο ή μόνο το ένα ?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3