Σκυλοβόλτα fazoo στις 8 Μαίου


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.077
Athens
Κάνω copy/paste από το fb:
Οργανωνουμε σκυλοβολτα fazoo στις 8 μαιου!!! κυριακη κατα της 11 λεω να μαζευτουμε κοντα στην ακροπολη και να περπατησουμε τα σκυλακια του fazoo που ειναι ακομα στο καταφυγιο και ψαχνουν οικογενειες!!! Θα φοραμε μακω fazoo που θα λενε υιοθετηστε ενα σκυλακι σωστε μια ζωη!! και θα σουλατσαρουμε στα καφε της περιοχης μοναστηρακι θησειο πλακα... κλπ.... τι λετε???? θελετε να συμμετεχετε?? οποιος μπορει θα παραλαβει το σκυλακι απο το καταφυγιο η θα το φερουμε εμεις!!!! Αν θελετε να συμμετεχετε γραψτε στα σχολια και για λεπτομερειες σε ινμποξ....

Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να επικοινωνήσει εδώ με inbox: https://www.facebook.com/marianthi.zabeta/posts/10202810484580724

ή στα τηλέφωνα 6982977330, 6986791593
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.077
Athens
Ανακινώ το θέμα γράφοντας και τα δικά μου σχόλια.
Η κατάσταση στο fazoo (κάποτε το αγαπημένο καταφύγιο του dogforum) είναι ...really fucking serious. Το καταφύγιο είναι εντελώς απόμερα και έχει να υιοθετηθεί σκύλος κανα χρόνο. H σκυλοβόλτα που βλέπετε, μπορεί να βοηθήσει ώστε γνωστοποιηθεί το καταφύγιο και να το μάθουν δυνητικοί ανάδοχοι - διότι τώρα δεν το ξέρει κανείς.

Υπάρχει πρόβλημα με τη μεταφορά των σκύλων. Δεν υπάρχουν δηλαδή αυτοκίνητα ώστε να μεταφέρουν τα σκυλιά από τα νότια προς το κέντρο όπου θα λάβει χώρα η σκυλοβόλτα. Ζητούνται λοιπόν άνθρωποι με αυτοκίνητο (ιδανικά 10 αυτοκίνητα) για να τα μεταφέρουν από και προς το καταφύγιο και φυσικά αν έχουν την όρεξη να αναλάβουν και τον χειρισμό τους / βόλτα.

Οι ενδιαφέρομενοι μπορείτε να επικοινωνείτε και μαζί μου.
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.226
7.771
Εγω αυτοκίνητο γιοκ αλλα θα μπορούσα να συμμετέχω στη βόλτα. Eχετε καποια ανακοίνωση πχ fb ή στην ιστιοσελίδα να πρωωθήσουμε σε γνωστούς που έχουν αυτοκίνητο και ίσως μπορούν?
 
  • Like
Reactions: mareco