Σκυλοσυναντήσεις στα Γιάννενα


aristoula

Active Member
30 Ιανουαρίου 2016
38
38
www.aristoulabeti.com
Καλησπέρα!!

Γνωρίζετε αν κανονίζονται συναντήσεις ώστε να κοινωνικοποιούνται και να παίζουν τα σκυλιά μας στα Γιάννενα;

Αν όχι, όποιος/α ενδιαφέρεται, μπορούμε να το δρομολογήσουμε Κυριακές ή όποτε βολέψει γενικά!
 


























tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
εκανε (δεν ξερω αν το σταματησε) ενας εκπαιδευτης συγκεντρωσεις το σ/κ τετοιου στυλ που λες.τωρα ισως λογω καλοκαιριου δεν...
φωναξτε κ εμενα...
 
  • Like
Reactions: ntoulis


aristoula

Active Member
30 Ιανουαρίου 2016
38
38
www.aristoulabeti.com
εκανε (δεν ξερω αν το σταματησε) ενας εκπαιδευτης συγκεντρωσεις το σ/κ τετοιου στυλ που λες.τωρα ισως λογω καλοκαιριου δεν...
φωναξτε κ εμενα...
Ξέρεις ονομα, μέρος ή στοιχεία επικοινωνίας;
 






Orpheas

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2017
87
150
Uppsala/Sweden
Αν και λυπάμαι που δεν είμαι και εγώ στην παρέα σας (ελπίζω μελλοντικά-γιατί έχω σχέδια να κατέβω στην Ελλάδα με την Maya)! Το καλό για σας και τα ζωάκια σας είναι να βρείτε ένα πάρκο, η κάποιο χώρο περιφραγμένο! Έτσι θα γλυτώσετε κάποια θεματάκια! Τουλάχιστον θα τρέξουν θα παίξουν και θα γνωριστούν! Είναι σημαντικό βέβαια με κάποια επίβλεψη χώρίς το άγχος της απόδρασης! Θα χαιρόμουν στην πόλη των Ιωαννίνων να γινότανε ένα πάρκο με περίφραξη για τους πιστούς μας φίλους και καλό θα έκανε και θα πρωτοπορούσε στην πράξη! Σημειώνω πως κατάγομαι από τα Γιάννενα και μια τέτοια πρωτοβουλία από πλευράς του Δήμου θα ήταν μια πράξη αγάπης στους τετράποδους πιστούς μας φίλους!!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3