tannie9717

New Member
9 Φεβρουαρίου 2020
2
0
25
Καλησπερα,
Εχω ενα Jack Russel θηλυκό 3 χρόνων, το υιοθέτησα πριν λίγους μηνες και περα απο το κομματι αναπαραγωγής που ούτως η αλλως δε τίθεται θεμα γιατι δεν εχει καμια επαφη με αρσενικά σκυλια, μετα το καιρο αδιαθεσία της παθαίνει ανεμογκαστρη και εχω μαθει οτι η στείρωση κανει καλο γενικότερα στην υγεία ενος ζωου και γλιτώνει απο πολλα μελλοντικά προβληματα υγειας που μπορεί να προκληθούν... Επειδη στον αλλο το σκυλάκο που ειχα ναι μεν ειχε γινει στείρωση αλλα ειχε γινει απο τον προηγουμενο άνθρωπο που τον ειχε, δε ξερω τι ισχυει για τιμες κλπ... Υπάρχει καποιος οικονομικός τροπος στειρωσης που να μη κοστίζει 200+ ευρω??? Γνωριζει κάνεις κάποια φιλοζωική που να κανει ειτε δωρεάν ειτε σχετικά οικονομικη στείρωση και κατα ποσο ειναι εμπιστα? Προφανως αν δε βρεθει κάποια καλύτερη λυση θα πληρώσω οτι χρειαστει για τη σκυλίτσα απλα πριν κανω οτιδηποτε θελω να γνωριζω ποιες ειναι οι επιλογές μου ετσι ωστε να καταλήξω στη καλύτερη.

Επίσης μένω στην Αθήνα οπότε αν εχετε καποιες οικονομικές προτάσεις για την Αθήνα.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf