Σχοινιάς αυτό το ΣΚ?


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Μιας και βλέπω οτι δεν πήγατε Σχοινιά τελικά στην τελευταία βόλτα, μήπως ενδιαφέρεται κανένας να εκδράμει αυτό το ΣΚ?

Συννεφιά βλέπω στο μετεό, αλλά όχι βροχές.....

:)
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Επανήλθε δριμύτερη. Sorry δεν μπορώ. Εχω κανονίσει ήδη σκυλοκατάσταση. Ασε που μόλις έδωσα ένα σκασμό λεφτά για super περιποίηση γούνας (των σκυλιών, όχι δικιάς μου) και λέω να το αποφύγω για λίγες μέρες. Να γίνει μια απόσβεση βρε αδερφέ. Θα προτιμούσα το άλλο ΣΚ.
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Και εγώ θα προτιμούσα κάποιο άλλο, λέω να τους πάω Puppy's Park, ώστε και να κολυμπήσουν και να μη ζορίσω το πόδι μου. I
 


bull

Well-Known Member
7 Νοεμβρίου 2009
529
2
Αθήνα
Στο freemeteo δίνει βροχές από Κυριακή μεσημεράκι, αν κανονιστεί και μπορέσω θα έρθω...
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
ΧΑΧΑ (ασχετο.... δε βρισκω τα smilies).... ναι ναι... επανήλθα....!! Αλλά έπαθα μια συμφόρηση με το καινούριο look του φόρουμ και δεν έχω πολυγράψει....

Mareco, που τους πήγες τους κοπρίτες για beaute?? Το οτι κανόνισες σκυλοκατάσταση χωρις εμάς το αντιπαρέρχομαι, αλλά... τσάϊ θα πιείτε και δε θα σου λερωθούνε??

Τελος πάντων, και το επόμενο ΣΚ εδώ είμαστε, οπότε ξανακανονίζουμε αν είναι.... αλλα είπα να κάνω την προσπάθεια και για τούτο, μηπως είστε καποιοι διαθέσιμοι.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
ΧΑΧΑ (ασχετο.... δε βρισκω τα smilies).... στον "επεξεργαστή κειμένου" :p


ναι ναι... επανήλθα....!! Αλλά έπαθα μια συμφόρηση με το καινούριο look του φόρουμ και δεν έχω πολυγράψει....

Εμείς να δεις τι πάθαμε την πρώτη μέρα. Χαμός στο ίσωμα... :mad::)

Mareco, που τους πήγες τους κοπρίτες για beaute?? "bark avenue" στην Κηφισίας - τσουχτερό αλλά το αξίζουν για μια φορά τον χρόνο :D και έμεινα και πολύ ευχαριστημένη...

Το οτι κανόνισες σκυλοκατάσταση χωρις εμάς το αντιπαρέρχομαι, αλλά... τσάϊ θα πιείτε και δε θα σου λερωθούνε??
Τσάι/χαμομήλι, θα δείξει... άμα κάνει και ψιχαλίζει δε, ούτε στην βεράντα δεν θα βγουν... τι; να χαλάσει η κουπ; δεν λέει... :D:D
 
Last edited by a moderator:


albi

Well-Known Member
4 Μαρτίου 2010
91
0
Και εγώ θα προτιμούσα κάποιο άλλο, λέω να τους πάω Puppy's Park, ώστε και να κολυμπήσουν και να μη ζορίσω το πόδι μου. I
εκεί μπορούμε να έρθουμε και εμείς που δεν έχουμε ακόμα σκυλάκι?
 


valeria

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2009
563
3
Αθηνα
Δυστυχως κ εγω εχω ενα σεμιναριο αυτο το ΣΚ οποτε δεν παιζει.Και μεσα στην εβδομαδα θα μπει το αστερι μου για εγχειριση οποτε βολτα ελπιζω σε κανενα μηνα...
 


valeria

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2009
563
3
Αθηνα
Και εγώ θα προτιμούσα κάποιο άλλο, λέω να τους πάω Puppy's Park, ώστε και να κολυμπήσουν και να μη ζορίσω το πόδι μου. I
οφ τοπικ: Κατερινα στο Puppy's Park τα σκυλια κολυμπανε ολα μαζι χυμα ή ειναι ελεγχομενα τα πραγματα? Γιατι εμεις 15 μερες μετα την εγχειριση θα ξεκινησουμε φυσικοθεραπεια και ελεγα να τον φερω και για κολυμπι για να δυναμωσουν γρηγοροτερα οι μυες του.
 


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Kαλώς την!
Εγώ αύριο θα μπορώ, λογικά. Αλλά από τις 12 κ μετά. :):)

Κυριακή, δεν τον βλέπω σόι τον καιρό, οπότε καλύτερα να το αποφύγουμε :)

Θα σου τηλ. το βραδάκι αν είναι να κανονίσουμε.;)
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Όλα μαζί, αν δεν υπάρχει πρόβλημα να τσακωθούν. Συνήθως αφήνουν τα σκυλιά που δεν τσακώνονται μεταξύ τους. Κυριαρχικά αρσενικά κλπ, χωρίζονται.
Τώρα αν σκάσουν 50 σκυλιά και θέλουν να μπούνε και τα 50 μέσα...ε, τι να σου πω..δεν ξέρω..
Μπαίνουν με "χαρτάκι" σαν τα τυριά στα Super Market....:):):)
 




Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Δυστηχός και εγώ δεν μπορώ γιατί θα πάω σε άλλη σκυλοσυνάντηση στον Υμμητο την Κυριακή. Αν κανονίσετε κάτι το άλλο Σ/Κ πείτε το μας έγκαιρα. Thanx. Καλό Σ/Κ σε όλους/όλες
 


little_pony

Well-Known Member
24 Αυγούστου 2008
179
0
Χαλκίδα
σκεφτομαι κ γω να τον παω στο puppies park (αν δε βρεξει κ βολεψει να μας πανε).. να παιξει κ το δικο μ το μουρλο με κανα σκυλακι γιατι κατι αδεσποτα που κανει παρεα δεν τον παιζουν τελευταια κ μου κλαιγεται συνεχεια..βεβαια δεν ξερω πως θα τον μαζεψω μετα...
katerina θα πατε εσεις? να συναντησουμε τα κουκλια σας??
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Αν δεν βρέχει θα έρθουμε κατά τις 11...(και αν ξυπνήσω βέβαια, χαχα..)
Έχω ένα θέμα με τον ύπνο...
 


little_pony

Well-Known Member
24 Αυγούστου 2008
179
0
Χαλκίδα
11??? ααα επειδη κ γω εχω ενα θεμα με τον υπνο (αν κ με τον Παρη πλεον κοιμαμαι το μεσημερι μαζι του κ σηκωνομαι 6.00, που εγω αμα δεν ξημερωνε μεχρι περσι δεν κοιμομουν, τωρα ξυπναω!!) κ ειναι κ Κυριακη αυριο η μονη μερα που ισως κοιμηθω λιγο ακομα..μεχρι τι ωρα ειναι ανοιχτα??
εμεις κατα τις 12 μας βλεπω αν βολεψει..αλλα βλεπω δινει και ασθενη βροχη..
για το ξυπνημα, πες τους απο σημερα οτι θα πανε για παιχνιδι αυριο κ θα σε ξυπνησουν κ οι δυο απο τα χαραματα..αν σ αφησουν κιολας να κοιμηθεις..
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Τελικά...δεν μας βλέπω για έξω σήμερα...όλη την εβδομάδα μας έκανε ζέστη και σήμερα που δεν δουλευουμε..βρέχει!!
Τι να πω...Άδικο...
Προς το παρόν χουχουλιάζουμε και οι τρεις αγκαλιά στο καναπέ....σκεπασμένοι με κουβέρτα...:):):):)
 


little_pony

Well-Known Member
24 Αυγούστου 2008
179
0
Χαλκίδα
βρεχει δηλαδη ε?? ειπαμε κ μεις να ερθουμε μια φορα, γιαυτο χαλασε η κατασταση...εδω ψιχαλιζει απο το πρωι..
 


little_pony

Well-Known Member
24 Αυγούστου 2008
179
0
Χαλκίδα
Τώρα που έφτιαξε ο καιρός λέμε αύριο να πάμε τον μικρό μια βόλτα στο puppies park.. Θα είναι κανείς άλλος εκεί;