Τέρας & Rusty


to_gini

Member
20 Οκτωβρίου 2016
10
53
34
Έχει περάσει καιρός που ξεκοκκαλίζω το φορουμ και θαρρώ έχει έρθει η στιγμή να σας συστηθώ! Απο τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου, θυμάμαι και την ανάγκη μου για σκυλοπαρέα! Άπο τον Ιούλιο '14 ζω μαζι με το τερατάκι, παρέα παντού και σε όλα και απο πέρυσι στο team έχει προστεθεί και ο Rusty. ο γερμανός φίλος μας! ;);) Προσοχή! Ακολουθεί φωτογραφικό υλικό:image4.JPG image5.JPG image1 (1).JPG image1.JPG image2 (2).JPG image2.JPG image3.JPG
 




vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Αναλυτικη παρουσιαση και με λεπτομεριες αμεσα και οχι επιγραμματικα, αντε μπραβο, και λες πως ξεκοκκαλιζεις το φορουμ καιρο. Καποια πραγματα βασικα δεν τα εμαθες μου φαινεται. :D:D:D

Καλωσορισατε.
 




vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
@Δημητρα_kme Καλώς σας βρήκα! Ευχαριστω!

@vasgial Τι έκανα? Όσο ζώ μαθαίνω και προσπαθώ να διορθώνω πάντως.. Συνεπώς, παρατηρήσεις δεκτές!
Το μηνυμα μου ειχε καθαρα χιουμοριστικη διαθεση. Πες μας για τα μαναρια σου καποια περισσοτερα πραγματα. Αυτο εννοουσα.
 


to_gini

Member
20 Οκτωβρίου 2016
10
53
34
Το μηνυμα μου ειχε καθαρα χιουμοριστικη διαθεση. Πες μας για τα μαναρια σου καποια περισσοτερα πραγματα. Αυτο εννοουσα.
Τέλεια! Θα επανέλθω με περισσότερες πληροφορίες σύντομα λοιπόν :D
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.232
7.773
Εχω μια παρατηρηση, περα το οτι θελουμε περισσοτερα λογια, ξεχασες να μας συστησεις τα γατακια....:LOL:
 


to_gini

Member
20 Οκτωβρίου 2016
10
53
34
Εχω μια παρατηρηση, περα το οτι θελουμε περισσοτερα λογια, ξεχασες να μας συστησεις τα γατακια....:LOL:
Ααα αυτη θα είναι μια ιστορία απο μόνη της! Στις φετινές καλοκαιρινές διακοπές μας (3 νυχτες Κρήτη-6 νύχτες Κάρπαθος- 4 νύχτες Κρήτη), και φυσικά κουβαλώντας μαζί τα δυο σκυλιά, σανίδες για windsurf και 2 ποδήλατα στο αυτοκίνητο ο τελευταίος σταθμός ηταν η Σητεία. Στο σπίτι που θα μέναμε ειχα στείλει εξτρα μέηλ για να τονίσω πως ταξιδέυουμε με τα 2 (όχι μικρόσωμα) σκυλάκια μιας και το "κατοικίδια δεκτά" δεν ισχύει πάντα.. Την δέυτερη μέρα των διακοπών το κινητό μου βράχηκε απο κύμα στα Φαλάσσαρνα και του Μ. ξαφνικά -την ίδια μέρα(n)- σταμάτησε να φορτίζει και σε λίγες ώρες έκλεισε απο μπαταρία.
Χώρος για λάπτοπ όπως καταλαβαίνετε δεν υπήρχε στο αυτοκίνητο οπότε έπειτα απο μια offline εβδομάδα, επανασυνδέθηκα και έλαβα την απάντηση της Emma στης οποίας το σπίτι θα μέναμε μεσω airbnb: "Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με τα σκυλάκια, αγαπώ πολύ τα ζώα θα δείτε και τις γατούλες μου στην αυλή κ αυτές πολύ εκπαιδευμένες!"

Τ-έ-λ-ε-ι-α, τέτοιες γάτες τραμπούκους δεν έχω ξανασυναντήσει! 6-7 στο σύνολο, 2 εκ των οποίων μόλις είχαν γίνει μανούλες και μια εξ αυτών σίγουρα δεν ήταν γάτα μιας και άνοιγε το ψυγείο και με εξαδα νερο μπροστά :):)! Μη σας τα πολυλογώ.. οι γάτες δεν έπαιρναν χαμπαρι απο σκυλίσιες αγριάδες, το σπιτι ήταν το βασίλειο τους, ίσα ίσα κρατούσαμε εμεις περιορισμένα τα σκυλία για να μη γίνει τπτ. Τα δύο αυτά μικρά ειναι η Φιόρε και η Εστρελλα, νομίζω μάλιστα πως η δεύτερη δεν είχε ανοίξει καν τα ματάκια της και της τα άνοιξε το τερας μιας και την έκανε κανονικότατα μπάνιο!

*Αν δεν σκεφτόμουν τα άλλα σκυλιά στο κατάστρωμα του γυρισμού κ εμένα με ένα κουτάκι να κάνει "νιαουυ" και να σηκώνει τον πανικό για 9 ώρες μες τη νύχτα, η Φιόρε θα είχε γυρίσει μαζί μας στην Αθήνα!!;)
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Άρα μας μένουν οι ιστορίες του Τέρατος, του Ράστυ και του Δανού. Α και μία για το χαβανέζικο κολιέ :LOL:

Καλώς μας βρήκατε!!