Τέταρτος επίσημος αγώνας Agility


epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
OK! Γι αυτο ρώτησα!(y)
Κατά πάσα πιθανότητα θα έρθω μετά της συζύγου και του μικρότερου υιού!
Απ ότι φαίνεται είναι πολύ κοντα και θα χαρώ να σας δω! Ο χαρτης μου βγαζει 7 λεπτα διαδρομή!
 
  • Like
Reactions: mareco


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Αν είναι άδειος ο δρόμος, πράγματι τόσο περίπου είναι.
Μεσογείων > Σταυρός > περνάς Καρφούρ, κόμβο Αττικής και στρίβεις στο επόμενο μεγάλο φανάρι, προς Νεκροταφείο Παλλήνης. Εχει ένα μεγάλο γήπεδο ποδοσφαίρου, ακριβώς στην γωνία. Αυτή είναι η λεωφόρος Ανθούσας. Ανεβαίνεις, περνάς το Makro, την διασταύρωση της Αττικής και 1-2 στενά αριστερά, είναι η Σίφνου. Δυό δρόμοι υπόθεση ;)

Αν θέλετε να πετύχετε τον Μάρκο, νομίζω γύρω στις εξήμιση και γύρω στις οκτώμιση πάνω-κάτω θα κάνει την εμφάνισή του. Αλλά μπορεί να πέσω και έξω αφενός και αφετέρου, έτσι κι αλλιώς, θα το ευχαριστηθείτε με όλο το θέαμα. Ολες οι συμμετοχές, αξίζουν να έχουν ένα κοινό, που συνεχώς να αυξάνεται :)
 
  • Like
Reactions: epial








mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Εχει μαλλιάσει η γλώσσα μου, καιρό τώρα, σε διάφορους χώρους :mad:
Δεν με παρακολουθείς μου φαίνεται :rolleyes::p
 
  • Like
Reactions: ghelly and GRDANE




dimitris-skg

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2012
844
2.851
Μια χαρά τα πήγατε βλέπω, μπράβο σας.
Ruud & Boss είναι παιδιά από το forum αν δεν κάνω λάθος, σωστά;
 
  • Like
Reactions: mareco


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Προσωπικά, είμαι πολύ χαρούμενη.
Στους 4 αγώνες, ακυρωθήκαμε σε έναν. Αυτόν που παρακολούθησες @epial :p
Στους άλλους 3 τερματίσαμε κανονικότατα (y) Τεράστια επιτυχία, για το μουρλόσκυλο, αλλά μεγάλη απογοήτευση για το κοινό του. Δέχθηκα πολλά παράπονα :LOL: Στον πρώτο, πήραμε 5η θέση μεν, γιατί κάναμε 2 φάουλ, αλλά ο χρόνος του ήταν απίστευτος. Δεύτερος καλύτερος, με μεγάλη διαφορά, από τις θέσεις 2-4. Ο πρώτος εκείνου του αγώνα, ο Super Mio, δεν πιάνεται έτσι κι αλλιώς. Δεν προλαβαίνεις καν, να τον δεις, ότι περνάει από μπροστά σου. Και άλλοι δύο πολύ καλοί αγώνες, πάλι με μόνο από δύο φάουλ, αν θυμάμαι καλά, ο καθένας, με τον έναν, να μας ανεβάζει και στο βάθρο, στην τρίτη θέση :)
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Προσωπικά, είμαι πολύ χαρούμενη.
Στους 4 αγώνες, ακυρωθήκαμε σε έναν. Αυτόν που παρακολούθησες @epial :p
Στους άλλους 3 τερματίσαμε κανονικότατα (y) Τεράστια επιτυχία, για το μουρλόσκυλο, αλλά μεγάλη απογοήτευση για το κοινό του. Δέχθηκα πολλά παράπονα :LOL: Στον πρώτο, πήραμε 5η θέση μεν, γιατί κάναμε 2 φάουλ, αλλά ο χρόνος του ήταν απίστευτος. Δεύτερος καλύτερος, με μεγάλη διαφορά, από τις θέσεις 2-4. Ο πρώτος εκείνου του αγώνα, ο Super Mio, δεν πιάνεται έτσι κι αλλιώς. Δεν προλαβαίνεις καν, να τον δεις, ότι περνάει από μπροστά σου. Και άλλοι δύο πολύ καλοί αγώνες, πάλι με μόνο από δύο φάουλ, αν θυμάμαι καλά, ο καθένας, με τον έναν, να μας ανεβάζει και στο βάθρο, στην τρίτη θέση :)
δηλαδή ο Μάρκος είπε δύο φορές: γιού φάουλ ? :)
 


dimitris-skg

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2012
844
2.851
@mareco μια επεξήγηση αν μπορείς, το ns (not started) σημαίνει ότι ο σκύλος δεν ξεκίνησε καθόλου την διαδρομή;
Και σε ποια περίπτωση είναι nc (not classified) ;
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
ns: Δεν μπήκε ποτέ στον στίβο, να ξεκινήσει διαδρομή.
nc: Time + Total (errors) > Maximum time _ Δεν ακυρώθηκε, αλλά βγήκε [τελικά] εκτός χρόνου.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.825
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU