Ταχύπλοα π.χ flyingcat,aero,speedcat


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
540
290
25
instagram.com
Καλησπέρα :)
Έχω μια ερώτηση για όποιον έχει μετακινηθεί με ταχύπλοα.
Τα σκυλιά θέλουν κλουβί επιβίβασης ή έχουν ήδη κλουβιά;
Αν έχουν ήδη,είναι κομπλέ τύπου κρειτ ή όχι? Και που βρίσκονται πάνω στο πλοίο.
 


maya tkrts

Member
24 Σεπτεμβρίου 2022
6
1
32
Καλησπέρα :)
Έχω μια ερώτηση για όποιον έχει μετακινηθεί με ταχύπλοα.
Τα σκυλιά θέλουν κλουβί επιβίβασης ή έχουν ήδη κλουβιά;
Αν έχουν ήδη,είναι κομπλέ τύπου κρειτ ή όχι? Και που βρίσκονται πάνω στο πλοίο.
Καλησπέρα και εγώ φέτος μαζί με την σκυλίτσα μου (23 κιλά) θα ταξιδέψω με καράβι,από όσο γνωρίζω αν δεν κλείσεις κάποια καμπίνα που δέχονται και σκυλάκια το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι το κατάστρωμα!θέλει σίγουρα φίμωτρο και λουρί!τώρα για κλουβί μου φαίνεται λίγο κουλό να έχω γιατί είναι 23 κιλά το ζωντανό οπότε πως θα το κουβαλάω?
Για εμένα καλύτερα να ρωτήσεις στην εταιρεία που θα ταξιδέψεις για να σου πουν σίγουρα τι χρειάζεται!
 


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
540
290
25
instagram.com
Καλησπέρα και εγώ φέτος μαζί με την σκυλίτσα μου (23 κιλά) θα ταξιδέψω με καράβι,από όσο γνωρίζω αν δεν κλείσεις κάποια καμπίνα που δέχονται και σκυλάκια το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι το κατάστρωμα!θέλει σίγουρα φίμωτρο και λουρί!τώρα για κλουβί μου φαίνεται λίγο κουλό να έχω γιατί είναι 23 κιλά το ζωντανό οπότε πως θα το κουβαλάω?
Για εμένα καλύτερα να ρωτήσεις στην εταιρεία που θα ταξιδέψεις για να σου πουν σίγουρα τι χρειάζεται!
Καλησπέρα. Με ποια εταιρεία θα ταξιδέψεις;

Οι προαναφερόμενες που ανέφερα δεν έχουν κατάστρωμα,αυτό είναι που το κάνει περίεργο. Έψαξα λίγο εδώ μέσα και δείχνουν αισχρες συνθήκες μετακινησης. Με σκυλιά εκτεθειμένα σε αέρα και θάλασσα.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981