Τι ράτσα είναι??




ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Έμενα μου κάνει λιγάκι για jack Russell πάντως...εσείς τι πιστεύετε??
Πιτμπούλ με μιν.πινσέρ(αστειάκι)

Καραημίαιμο μου μοιαζει και είναι κουκλί! Αλλα θα του ταίριαζε περισσότερο μια πιο σοβαρή γραβάτα.
 
  • Like
Reactions: Theodora_t


Theodora_t

Member
2 Δεκεμβρίου 2017
15
13
28
Πιτμπούλ με μιν.πινσέρ(αστειάκι)

Καραημίαιμο μου μοιαζει και είναι κουκλί! Αλλα θα του ταίριαζε περισσότερο μια πιο σοβαρή γραβάτα.
Ευχαριστούμε πολύ τώρα που έρχονται Χριστούγεννα θα ζητήσει μια πιο σοβαρή γραβάτα από τον Αι Βασιλη
 


vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Είναι πολύ όμορφος και φαίνεται πολύ γεροδεμένος. Να τον χαίρεσαι.

Κάνε μια καλή παρουσίαση. Πως τον λένε, πως βρεθήκατε, πως είναι σαν χαρακτήρας, ποια είναι η καθημερινότητα σας μέσα από αυτή τη συμβίωση κτλ. Ξέρεις εσύ....
 
  • Like
Reactions: Theodora_t


Theodora_t

Member
2 Δεκεμβρίου 2017
15
13
28
Είναι πολύ όμορφος και φαίνεται πολύ γεροδεμένος. Να τον χαίρεσαι.

Κάνε μια καλή παρουσίαση. Πως τον λένε, πως βρεθήκατε, πως είναι σαν χαρακτήρας, ποια είναι η καθημερινότητα σας μέσα από αυτή τη συμβίωση κτλ. Ξέρεις εσύ....
Ευχαριστούμε πολύ:love:
Λοιπόν το όνομα του είναι Τόμπυ και είναι ενός έτους,μία σκυλίτσα της γειτονιάς γέννησε και αποφασίσαμε να υιοθετήσουμε ενα.... φυσικά πήραμε το πιο στρουμπουλο αν και τρ δεν μου φαίνεται πολύ στρουμπουλος...είναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΆ πολύ παιχνίδιαρης και θέλει τουλάχιστον δύο ώρες και βόλτα για να μείνει ήρεμος για αυτό και μου φάνηκε σαν να έχει ένα Jack Russell μεσα του.... επίσης είναι πάρα πολύ περίεργος στο φαγητό και δεν τρώει ότι του δώσεις και ότι ώρα του το δώσεις.... εκτός και αν είναι κοτόπουλο.... αυτό το τρώει πάντα λοιπόν υπάρχουν και άλλα πολλά άλλα το κόβω εδώ για να μην γίνω βαρετή;)
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.236
7.779
Να σου ζησει! Μην αγχωνεσαι κανεις δε γινεται βαρετος...Ολοι εχουμε λιγο πολυ μια τρελα με τα μικρα μας. Ασε που εχουν υπομονη εδω στο φορουμ, εγω εχω γραψει 13 σελιδες θεμα ως τωρα και για το μικρό μου και ακομα δε με εδιωξαν. :LOL:
 




Theodora_t

Member
2 Δεκεμβρίου 2017
15
13
28
Να σου ζησει! Μην αγχωνεσαι κανεις δε γινεται βαρετος...Ολοι εχουμε λιγο πολυ μια τρελα με τα μικρα μας. Ασε που εχουν υπομονη εδω στο φορουμ, εγω εχω γραψει 13 σελιδες θεμα ως τωρα και για το μικρό μου και ακομα δε με εδιωξαν. :LOL:
Χαχαχα:ROFLMAO:οντως καμιά φορά όταν αρχίζουμε να μιλάμε για τα μικρά μας δεν σταματάμε με τίποτα(y)μονο εδώ στο φόρουμ καταλαβαίνομαστε...αλλά τι να κάνουμε είναι πολλά τα καμώματα τους:LOL:
 


Theodora_t

Member
2 Δεκεμβρίου 2017
15
13
28
Μην ασχολείσαι με τις ράτσες, δεν πρόκειται να βγάλεις άκρη :)
Είναι πανέμορφος ο κούταβος :love::love:
Ευχαριστούμε πολύ:love:οχι ότι θα αλλάξει κάτι αν μάθουμε από τι ράτσες είναι αλλά έτσι για την συζήτηση(y)
 
  • Like
Reactions: Eroe




Theodora_t

Member
2 Δεκεμβρίου 2017
15
13
28
Καλώς ήρθες στο φόρουμ @Theodora_t
Πολύ χαριτωμένος ο μικρός. Να σου ζήσει :)
Η μαμά του, ήταν αδέσποτη;
Ηταν απο σπίτι όμως γύριζε σαν αδέσποτη για αυτό και ζευγάρωσε...το σκεφτήκαμε πολυ πριν πάρουμε σκυλάκι από πατέρα που δεν γνωρίζουμε αλλά ευτυχώς δεν έχουμε κανένα προβλήμα... τελικά την στείρωσαν την καημένη:(
 


vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Ηταν απο σπίτι όμως γύριζε σαν αδέσποτη για αυτό και ζευγάρωσε...το σκεφτήκαμε πολυ πριν πάρουμε σκυλάκι από πατέρα που δεν γνωρίζουμε αλλά ευτυχώς δεν έχουμε κανένα προβλήμα... τελικά την στείρωσαν την καημένη:(
Αφού την είχαν και αλώνιζε σαν αδέσποτη έπρεπε να το είχαν πράξει προ πολλού.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.117
Μηνύματα
895.869
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki