Τι ρατσα μπορει νανε η σκυλιτσα μου


Lina18

Member
3 Απριλίου 2018
6
3
26
Καλησπερα πηρα απο την φιλοζωικη ενα σκυλακη το οποιο δεν ηξεραν να μου πουν τι ρ;τσα ειναι μπορειτε να με βοήθησε τε
 




medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.235
7.776
Καταρχας καλως ηρθες και συγχαρητηρια για την υιοθεσια. Κανεις δε μπορει να σου πει τη ρατσα ειναι....πρωτον γιατι δε μας εχεις ανεβασει φωτο :) και δευτερον γιατι δε μπορει να ξερει κανεις με σιγουρια...ισως μοιαζει με κατι, ισως εχει μεσα 30 ρατσες.
Αν θες πες μας περισσοτερα και βαλε μας και φωτογραφιες!
Μεσα στο φορουμ θα βρεις θεματα να σε βοηθησουν στη συμβιωση
Να σου ζησει!
 






ChrisApo

Well-Known Member
7 Μαϊου 2016
705
894
38
Δίπλα από το "κουμπί" "Υποβολή Απάντησης" έχει την επιλογή "ανέβασμα αρχείου". Αυτό πάτα για να ανεβάσεις από κινητό η Η/Υ/
 


medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.235
7.776
Κουκλιτσα ! Να μας πεις στο μελλον και περισσοτερα για την συμβιωση σας :)
 


Lina18

Member
3 Απριλίου 2018
6
3
26
Ειαιν 8μηνων τρ. Κ;ι ειναι πολυ γρηγορη. Τρεχει μεσα στο σπιτι τα φερνει ολα κατω εινα πολυ ζωηρη: ) :) ειδικά οταν την βγαζω εξω θελω συνεχεια και απο αλλο λουρη εχει πολυ δυναμη ειναι 8μηνων και δεν εχει γυμναστη και φενεται λες και ειναι φεναιτε νανε γυμνασμενη. Της μηλαω και με ψιλοκαταλαβενη καπως ειναι πανεξυπνο
 
  • Like
Reactions: medusa


ChrisApo

Well-Known Member
7 Μαϊου 2016
705
894
38
Χμμμ...Το σώμα λεπτό και γεροδεμένο θυμίζει κάποια κυνηγετική φυλή ίσως Pointer αλλά το κεφάλι και η ουρά θυμίζουν λίγο αυστριακό pinscher ενώ τα χρώματα θυμίζουν σετεράκι. Μάλλον όπως είπε και η @medusa έχει αρκετές φυλές μέσα του. Κούκλα πάντως. Να σου ζήσει.
 


Lina18

Member
3 Απριλίου 2018
6
3
26
Χμμμ...Το σώμα λεπτό και γεροδεμένο θυμίζει κάποια κυνηγετική φυλή ίσως Pointer αλλά το κεφάλι και η ουρά θυμίζουν λίγο αυστριακό pinscher ενώ τα χρώματα θυμίζουν σετεράκι. Μάλλον όπως είπε και η @medusa έχει αρκετές φυλές μέσα του. Κούκλα πάντως. Να σου ζήσει.
Και εμενα μου εκανε κατι σε pointer γιατι εχει και εκει ιδια αφτια και μουσουδα και σωμα και τα χρωνατα λιγο πολυ
 




vasilis_mike

Well-Known Member
19 Φεβρουαρίου 2016
1.681
3.903
ΑΘΗΝΑ
Και εμενα μου εκανε κατι σε pointer γιατι εχει και εκει ιδια αφτια και μουσουδα και σωμα και τα χρωνατα λιγο πολυ
Είναι ράτσας "υιοθετημένος σκύλος" που είναι η πιό πιστή, η πιό αγαπησιάρικια, η πιό δυνατή και παιχνιδιάρικια ράτσα για ένα παιδί της ηλικίας σου, που αν της αφιερώσεις χρόνο και αγάπη θα σου χαρίσει ανεπανάληπτες στιγμές ;)
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Και εμενα μου εκανε κατι σε pointer γιατι εχει και εκει ιδια αφτια και μουσουδα και σωμα και τα χρωνατα λιγο πολυ
μη το ξαναπεις για ποιντερ θα σε μαλωτσω,καμια σχεση.
στα αλλα να σου ζησει το μικρο καθικι και να περνατε καλα
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf