Τρίχες σκύλου.


Try2CU

Well-Known Member
2 Δεκεμβρίου 2022
138
126
33
Καλημέρα. Έχει υπόψιν του καποιος αν υπαρχει κάποιου είδους εξάρτημα να μπαίνει στο πλυντήριο μαζί με τα ρούχα και να τραβα-μαζευει τρίχες?
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Για εξάρτημα στο πλυντήριο δεν ξέρω, αλλά το στεγνωτήριο ρούχων κάνει θαύματα.
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
836
696
Καλημέρα. Έχει υπόψιν του καποιος αν υπαρχει κάποιου είδους εξάρτημα να μπαίνει στο πλυντήριο μαζί με τα ρούχα και να τραβα-μαζευει τρίχες?
Εγω οτι δοκιμασα δεν δουλευει.
 
  • Sad
Reactions: Try2CU




Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
836
696
Στο αμαζον εχει καποια με καλες κριτικες σε εμενα δεν δουλεψαν μπορει να παιζει ρολο και η πλυση το πλυντηριο η και η τριχα του σκυλου και σε καποιους να δουλευει και σε αλλους οχι
 
  • Like
Reactions: Try2CU


Try2CU

Well-Known Member
2 Δεκεμβρίου 2022
138
126
33
Καλά αν δεν δούλεψαν σε εσένα τότε κάτι δεν πάει καλά. Οι κριτικές μπορεί να είναι από αυτούς που τα πουλάνε κιόλας. Οπότε θα πω no
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
836
696
Καλά αν δεν δούλεψαν σε εσένα τότε κάτι δεν πάει καλά. Οι κριτικές μπορεί να είναι από αυτούς που τα πουλάνε κιόλας. Οπότε θα πω no
Ε ενταξει το οτι δεν δουλεψαν σε εναν δεν σημαινει κατι δεν τα δοκιμασα και ολα. Παντως ακριβα δεν ειναι αμα θες να προσπαθησεις. Εγω αυτο που κανω ειναι χτενα συνεχεια στο παιδι εννοειται και ολα τιναγμα πριν να μπουν στο πλυντηριο. Και καποια ρουχα χωριστα απο αλλα.
 


Try2CU

Well-Known Member
2 Δεκεμβρίου 2022
138
126
33
Για το χτένισμα χρησιμοποιεις απλή βούρτσα ή και αυτές τις χτένες-λεπιδες να το πω έτσι που είναι μιας συγκεκριμένης εταιρείας και μου είπαν θέλει μόνο μια φορά την βδομάδα χτένισμα με αυτήν την βούρτσα?
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
836
696
Για το χτένισμα χρησιμοποιεις απλή βούρτσα ή και αυτές τις χτένες-λεπιδες να το πω έτσι που είναι μιας συγκεκριμένης εταιρείας και μου είπαν θέλει μόνο μια φορά την βδομάδα χτένισμα με αυτήν την βούρτσα?
Εγω 4 βουρτες χρησιμοποιω χαχαψαψαψα . Το undercoat rake λες? Οπωσδηποτε θες τετοιο και εγω προτινω παντα και το equigroomer ειναι απιστευτη βουρτα. Ακριβο αλλα αξιζει τερμα και κραταει για παντα
 
  • Like
Reactions: Try2CU


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
836
696
Αυτο με το μια φορα την εβδομαδα δεν ισχυει. Εκτος αν θες να κολυμπας στις τριχες και να κανει και κομπους το σκυλι αναλογως το τριχωμα.
 


Try2CU

Well-Known Member
2 Δεκεμβρίου 2022
138
126
33
Κάπως έτσι είναι το σπίτι τώρα....
Οκ εντάξει θα πάω να πάρω από αυτες thanks
 
  • Like
Reactions: Ans


Sasha

Well-Known Member
28 Δεκεμβρίου 2022
540
290
25
instagram.com
Εγώ δεν έχω θέμα με την τρίχα(ακόμα),τα χνούδια βγάζουμε που και που.
Αλλά μετά από την πρόταση της @Ans , προχώρησα σε αγορά της χτένας equigroomer. Φτύνεις ένα νεφρό για τα μεταφορικά αλλά νταξει,αν δεν αξίζει κακό που βρήκε την @Ans :ROFLMAO:
Btw μετά από 10+ μέρες ήρθε Ελλάδα.
Άντε να δούμε Δευτέρα Τρίτη θα το έχω στα χέρια μου.(πολύ αισιόδοξος είμαι και θα μου έρθει με ΕΛΤΑ και θα κλαίω)
 


Ans

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2022
836
696
Εγώ δεν έχω θέμα με την τρίχα(ακόμα),τα χνούδια βγάζουμε που και που.
Αλλά μετά από την πρόταση της @Ans , προχώρησα σε αγορά της χτένας equigroomer. Φτύνεις ένα νεφρό για τα μεταφορικά αλλά νταξει,αν δεν αξίζει κακό που βρήκε την @Ans :ROFLMAO:
Btw μετά από 10+ μέρες ήρθε Ελλάδα.
Άντε να δούμε Δευτέρα Τρίτη θα το έχω στα χέρια μου.(πολύ αισιόδοξος είμαι και θα μου έρθει με ΕΛΤΑ και θα κλαίω)
Θα σου κανω επιστροφη χρηματων χαχαχα